آخرین فراخوان سال 2017 به نام مزراتی!

بازهم فراخوان و بازهم مزراتی! این بار شاهد فراخوان تعداد نسبتاً کمی از خودروهای این کمپانی هستیم اما مشکل یاد شده کمی جدی است.
مشکل مورد بحث به لوله سوخت مربوط می‌شود که شاید باعث نشت بنزین به داخل پیشرانه یا زیر خودرو شود و همان‌گونه که تصور می‌کنید، این امر باعث ریسک واقعی آتش‌سوزی می‌شود.
فراخوان یاد شده توسط سازمان ملی ایمنی ترافیک بزرگراه اعلام شده و حدود 1406 دستگاه از مدل‌های کواتروپورته و گیبلی 2018 در آمریکا و 86 دستگاه دیگر را در کانادا در برمی‌گیرد. این خودروها بین 24 جولای تا 14 دسامبر سال 2017 ساخته شده‌اند.
این خودروساز ایتالیایی پیش فروش خودروهای تحت تأثیر را در 15 دسامبر متوقف کرده و هم‌اکنون دست به فراخوان زده است. خطوط لوله سوخت جدید برای این خودروها نصب خواهد شد اما تا آن زمان مالکان باید خودروی خود را نرانند.
این پنجمین فراخوان مزراتی در سال 2017 بود. در ژانویه این سال مزراتی فراخوانی برای تمامی کراس اوورهای لوانته S فروخته شده در آمریکا صادر کرد. در ماه فوریه نیز دو فراخوان دیگر برای خودروهای کواتروپورته، گیبلی و لوانته اعلام شد؛ و در ماه مارس نیز لوانته دوباره فراخوان شد. امیدواریم در سال جدید شاهد فراخوان کمتر این خودروساز دوست‌داشتنی باشیم.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *