آری به شورولت سیلورادوی پلاگین هیبریدی!

به تازگی یک نظرسنجی درباره شورولت سیلورادوی جدید صورت گرفته و در آن پرسیده شده که آیا این خودروساز باید نسخه پلاگین هیبریدی 2019 را تولید نماید یا خیر؟
سیلورادو همین چند روز پیش معرفی شده است. اکثریت افراد شرکت کننده نظرسنجی (79.91 درصد) گفته که قطعاً باید این نسخه تولید شود.
تنها 5.48 درصد پاسخ‌دهندگان مخالفت صریح خود با این قضیه را اعلام کرده درحالی‌که 13.7 درصد از پاسخ‌دهندگان نیز درباره تولید سیلورادوی پلاگین هیبریدی مردد بوده‌اند.
همه ما ایده تولید یک پیکاپ تراک فول سایر پلاگین هیبریدی را دوست داریم. اگر قیمت‌گذاری صحیحی صورت پذیرد این خودرو فروش بسیار بالایی خواهد داشت. شکی در این بار وجود ندارد اما آیا شورولت این خودرو را تولید خواهد کرد؟ هنوز خبری رسمی از سوی شورولت در این باره منتشر نشده است.
معرفی کامل و رسمی سیلورادو 2019 در سیزدهم ژانویه 2018 و پیش از برگزاری نمایشگاه خودروی بین‌المللی آمریکای شمالی صورت خواهد گرفت. جزئیات بیشتر این خودرو در آن زمان اعلام خواهد شد اما انتظار نداریم این خودروساز آمریکایی در این رویداد تولید مدل پلاگین هیبریدی را اعلام کند. اگر تولید چنین خودرویی در دستور کار باشد احتمالاً آن را حداقل تا سال 2020 نخواهیم دید.
GM Authority درباره این نسخه می‌گوید:
مدل پلاگین هیبریدی نسل جدید سیلورادو قطعاً احساس‌برانگیز است زیرا مزیت‌های زیادی داشته که مهم‌ترین آن‌ها توانایی حرکت 90 کیلومتری در حالت تمام الکتریکی و بدون استفاده از قطره‌ای بنزین می‌باشد.
خب نظر شما درباره یک پیکاپ تراک فول سایز پلاگین هیبریدی چیست؟ نظر شما درباره قیمت و محدوده حرکتی الکتریکی این خودرو چیست؟

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *