آشنایی با راننده تست ارشد مک‌لارن

تاریخ: 05 خرداد 1397

مک لارن تأیید کرد راننده حرفه‌ای مسابقات رانندگی آقای کنی برک راننده تست ارشد جدید این شرکت است.
برک بجای کریس گوودوین که پس از 35 سال تجربه باارزش در موتور اسپورت مک لارن را ترک کرده و به استون مارتین پیوسته انجام‌وظیفه خواهد کرد. گوودوین در مسابقات ایندی کار، کارت، F3000 و رالی حضور داشته و راننده تست فرمول 1 و ناسکار بوده است.
او همچنین با خودروی P1 LM توانسته یک دور پیست نوربرگ رینگ را در 6 دقیقه و 42.3 ثانیه طی کند و همچنین مسئول توسعه دینامیکی تمامی خودروهای جاده‌ای مک لارن بوده است.
دکتر جینز لودمن مدیر ارشد عملیات مک لارن می‌گوید:
رکورد کنی به عنوان راننده مسابقه‌ای عالی خود گویای همه‌چیز است اما من معتقدم استعدادهای او به عنوان راننده‌ی تست حتی احساس‌برانگیزتر بوده و او را به فردی ایده آل برای هدایت تیمی که خودروهای جاده‌ای مک لارن را شکل می‌دهند تبدیل کرده است.
برک قبلاً همکاری نزدیکی با تیم مهندسی مک لارن داشته زیرا به عنوان مشاور در توسعه هر دو خودروی 720S و سنا حضور داشته است. او همچنین به توسعه محصولات آینده این شرکت بریتانیایی هم کمک می‌کند.
کنی برک گفته است:
ما با اشتیاق برای بردن می‌رانم تا نتایج درخشانی به دست آورم. من ویژگی‌های دینامیکی کلیدی‌ای برای پیدا کردن محدودیت‌های خودم و خودروهای حاضر در تست نیاز دارم. این عناصر برای ایمن و رضایت‌بخش بودن یک خودروی جاده‌ای هم حیاتی بوده و شما آن‌ها را در خودروهای 720S و سنا می‌بینید.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *