آشنایی با مضحک‌ترین نیسان GT-R تیون شده در دنیا!

تاریخ: 14 شهریور 1397

نیسان GT-R زندگی بسیار عجیب‌وغریبی داشته است. تنها با به‌روزرسانی‌های کوچک، این خودرو حدود 11 سال است که طرفداران را مشغول خود کرده و البته یکی از محبوب‌ترین اهداف تیونرها نیز محسوب می‌شود. در این نوشتار شما را با یک مدل بسیار ویژه آشنا خواهیم کرد که محصول کمپانی ADV.1 بوده و خب درباره‌ی آن چه می‌توان گفت؟ ارتفاع خودرو به اندازه رنگ بنفش بدنه پایین بوده و رینگ‌های آن نیز در دل گلگیرهای پهن جا خوش کرده‌اند. در کل به نظر می‌رسد این خودروی پرفورمنس در قفسی کاملاً بی‌فایده گیر افتاده است!
این خودرو کار نمایندگی ADV.1 در اندونزی بوده و از کیت بدنه‌ی بانی پاندم سود می‌برد. ما جزئیات کامل این پروژه را نمی‌دانیم اما حدس می‌زنیم که سیستم تعلیق تغییریافته و می‌توان ارتفاع آن را تنظیم کرد. واضح است که خودروی موردبحث در حال نمایش رینگ‌های شرکت ADV.1 بوده و از نوع ADV5.0 CS به ابعاد 21 اینچ می‌باشد. ما نمی‌دانیم رینگ‌های 21 اینچی توانا در پیست چه توانایی‌هایی دارند اما خب هر چیزی در این دنیا ممکن است نه؟!

نیسان GT-R موردبحث مدل سال 2018 بوده بنابراین قدرت 565 اسب بخاری آن به تمامی چرخ‌ها منتقل می‌شود. با تمامی تغییرات صورت گرفته هنوز هم قانع نشده‌ایم که این خودرو بتواند پرفورمنس بهتری در مقایسه با نسخه استاندارد داشته باشد. در واقع ما کاملاً مطمئنیم که ADV1. کاملاً در نقطه مقابل عملکرد بهتر گودزیلا قدم برداشته است.

GT-R خودرویی است که بارها و بارها توانایی‌های تیونینگ و عملکردی خود را نشان داده اما صادقانه باید گفت این نسخه‌ی یاد شده با آن رنگ بنفش بدنه و رینگ‌های طلایی‌رنگ شوکه کننده ترین نسخه‌ی تولید شده بوده است. البته زیبایی در نگاه بیننده بوده بنابراین ما نمی‌خواهیم سلایق شخصی خود را به شما عزیزان تحمیل کنیم. حرف ما این است که GT-R تیون شده توسط ADV.1 بهترین گزینه برای حضور در خیابان نیست. نظر شما چیست؟

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *