آلفارومئو 4C کوادروفولیو پشت چراغ‌قرمز تولید!

تاریخ: 07 بهمن 1396

هم‌اکنون می‌دانیم که آلفارومئو 4C اواخر سال جاری به‌روز خواهد شد اما خبر بد اینکه لیست به‌روزرسانی‌های این خودرو شامل مدل پرفورمنس کوادروفولیو نخواهد بود. چرا؟ چون نیازی به این کار نیست! این را پیتر هوگوین، مدیر آلفارومئوی آمریکای شمالی می‌گوید. در مصاحبه با این مدیر ارشد پرسیده شده که آیا نسخه قوی‌تر 4C تولید خواهد شد یا خیر و البته پاسخ دریافت شده نیز کاملاً واضح بوده است:
من فکر نمی‌کنم نیازی به این کار باشد. 4C یک خودروی پرفورمنس بوده بنابراین واقعاً نیازی به کوادروفولیو نیست. 4C قبلاً در کلاس خود بهترین بوده است.
با توجه به اینکه 4C نه تنها باید با پورشه کیمن رو در رو شود بلکه آلپاین A110 تازه‌وارد نیز سرشاخ شود بنابراین شاید برخی با این اظهارات موافق نباشند. محصول آلپاین مخصوصاً در هفته‌های اخیر بازخوردهای مثبتی را دریافت نموده است.
زمانی که از هوگوین درباره شایعات مربوط به احتمال خاتمه تولید 4C پرسیده شد او گفت:
این خودرو هنوز هم در دسترس است. برخی نسخه‌ها بسیار ویژه هستند و به تعداد محدود تولید می‌شوند.
او از اشاره به لیست به‌روزرسانی‌های این خودرو خودداری کرده است. هوگوین همچنین گفته که انتظار می‌رود فیس لیفت 4C در پاییز سال میلادی جاری صورت بگیرد و فروش آن نیز از حدود یک سال بعد نسبت به امروز آغاز شود.
مدیر آلفا درباره در دسترس بودن گیربکس دستی نیز گفته که این مورد در نظر گرفته نخواهد شد. او همچنین گفته اگر تقاضای کافی برای جیولیای مجهز به گیربکس دستی وجود داشته باشد شرکت به عرضه آن متعهد خواهد بود. البته هوگوین گفته گیربکس 8 سرعته اتوماتیک این خودرو بسیار بهتر بوده و عملکردی باورنکردنی دارد.
مدیر آلفارومئو گفته که جیولیای بازار آمریکا فاقد تریم های اضافی خواهد بود زیرا نسخه‌های کنونی کافی بوده و شرکت نمی‌خواهد با ارائه تریم های زیاد مشتریان را گیج کند.

2016 Alfa Romeo 4C

2016 Alfa Romeo 4C

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *