آماده شدن پورشه ماکان برای فیس لیفت دوباره

حدود 4 سال از معرفی پورشه ماکان می‌گذرد و از آن زمان تاکنون آئودی نسل جدید Q5 را که زیرساختی مشترک با ماکان دارد معرفی کرده است. پورشه نیز نهایتاً این رویه را دنبال خواهد کرد اما تا آن زمان فیس لیفت این خودروی محبوب را باید نظاره‌گر باشیم.
فیس لیفت پورشه ماکان در سال 2016 ارائه شده و با توجه به جدیدترین تصاویر جاسوسی منتشر شده به نظر می‌رسد که این خودروساز آلمانی در حال آماده شدن برای ارائه فیس لیفت دیگری است.
دو نسخه پیش‌تولیدی ماکان فیس لیفت که در تست‌های هوای سرد اسکاندیناوی مشاهده شده‌اند تنها دارای اصلاحات بصری اندکی هستند؛ اما زیر پوست خودرو و در داخل کابین انتظار داریم که تکنولوژی‌های به‌روز شده‌ای را هم از نظر قوای محرکه و هم از نظر سیستم اطلاعات سرگرمی مشاهده کنیم.

آیا این تغییرات برای تازه‌تر شدن و رقابت بهتر ماکان در مقابل حریفان کافی خواهد بود؟ پیش‌بینی این امر سخت است. رقبایی همچون آلفارومئو استلویو، ب ام و X3، جگوار اف پیس و ولوو XC60 تکنولوژی‌ها و طراحی‌های به‌روزتری نسبت به کراس اوور پورشه دارند؛ اما پورشه در سالیان گذشته نشان داده که سواری محصولاتش تقریباً بهتر از تمامی رقبای خود می‌باشد.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *