آیا میتسوبیشی میراژ بدترین خودروی آمریکاست؟!

تقریباً هرگز خودروهای اقتصادی کوچک را به عنوان مدل‌هایی هیجان‌انگیز و جذاب نمی‌شناسیم اما میتسوبیشی میراژ احتمالاً یکی از آن خودروهای جدید صفرکیلومتر است که حتی نمی‌داند واژه هیجان‌انگیز به چه معناست!
اگرچه نظرات ملایم کلی درباره این میتسوبیشی کوچک وجود دارد اما سعی این خودروساز برای کاستن از هزینه‌ها کاملاً مشهود بوده و هرگز فراموش نمی‌کنید که میراژ یکی از ارزان‌ترین خودروهای بازار (طبیعتاً در بازار آمریکا) لقب گرفته است.
البته که این خودروها تنها برای رفت‌وآمد استفاده می‌شوند و درحالی‌که میراژ یکی از تواناترین خودروها برای رساندن ایمن شما به مقصد است اما خودروبازها قطعاً نمونه‌های جذاب‌تر را برای رفت‌وآمد روزانه ترجیح خواهند داد.
حتی پیشرانه سه سیلندر میراژ به‌صورت خنده‌داری کوچک بوده و با استانداردهای آمریکا کاملاً کم‌توان احساس می‌شود. به یاد داشته باشید که این پیشرانه 1.2 لیتری قدرت 78 اسب بخاری دارد. با انتخاب گیربکس اتوماتیک CVT شما گزینه‌ای عالی برای مسخره شدن از سوی رفقای ماشین باز خواهید بود!
آیا دوست دارید درباره‌ی این میتسوبیشی ارزان و البته نسخه قبل از فیس‌لیفت آن بیشتر بدانید؟ خب اجازه دهید Doug DeMuro شما را به توری مجازی درباره یکی از بدترین خودروهای وارداتی به آمریکا ببرد…

[دانلود ویدئو]

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *