انتشار آنلاین تصاویر سدان جدید لینک اند کو 03

اخیراً خبرهای چندانی از کمپانی تازه‌کار لینک اند کو منتشر نشده اما هم‌اکنون تصاویری از سدان جدید 03 در فضای مجازی منتشر شده که طراحی این خودرو را به خوبی نشان می‌دهد.
این سدان جمع‌وجور و کاملاً جدید که در نمایشگاه خودروی چنگدو معرفی خواهد شد از نظر طراحی دنباله‌روی کراس اوورهای 01 و 02 بوده و مدل تولیدی آن نیز کاملاً نشان دهنده شاخصه‌های کانسپت 03 می باشد. در نمای جلوی این خودرو شاهد دیلایت های LED هستیم که در ارتفاعی بالاتر قرار گرفته‌اند. در بخش پایین هم می‌توانیم جلوپنجره‌ای را ببینیم که توسط چراغ‌های جلو احاطه شده‌اند.
اگرچه نمای جلوی این خودرو ظاهری جعبه‌ای را نشان می‌دهد اما در پروفایل جانبی شاهد فرمی دینامیک‌تر هستیم زیرا بدنه فرمی کلی‌تر به خود گرفته و خطوط شخصیت و رکاب‌های جانبی اسپورت و گیرایی دارد. ما همچنین می‌توانیم یک سقف شیشه‌ای پانورامیک و تریمی متالیک را ببینیم که از ستون A تا C کشیده شده است.
این استایل اسپورت به نمای عقب هم تسری یافته زیرا این مدل ویژه دارای دیفیوزر گیرا، سیستم اگزوز دوگانه و اسپویلری روی صندوق می باشد. چراغ‌های عقب نیز ظاهر متمایزی داشته و با عناصر مشکی و نشان بزرگ لینک اند کو از یکدیگر جدا شده‌اند.
اگرچه در تصاویر منتشر شده تصاویری از کابین را نمی‌بینیم اما تصاویر جاسوسی قبلی سدانی را نشان داده‌اند که دارای فرمانی فربه، عناصر متالیک و کنسول مرکزی با تمایل به سمت راننده است. دیگر شاخصه‌های کابین 03 شامل سیستم اطلاعات سرگرمی و پوشش شیک روی داشبورد، کنسول مرکزی و پانل درب‌ها هستیم.
اطلاعات کامل این سدان جدید ماه آینده منتشر خواهد شد. می‌دانیم که 03 از معماری مدولار کامپکت توسعه یافته با ولوو سود خواهد برد. این پلتفرم قبلاً در مدل‌های متنوعی از جمله XC40 نیز بکار رفته است.
گزینه‌های پیشرانه این خودرو احتمالاً با دیگر محصولات لینک اند کو مشترک خواهد بود بنابراین انتظار می‌رود نسخه پایه دارای پیشرانه 3 سیلندر 1.5 لیتری توربو با قدرت حدود 150 اسب بخار باشد. همچنین پیشرانه 2 لیتری توربو با خروجی حدود 190 اسب بخار هم در دسترس خواهد بود.
در آینده احتمالاً نسخه‌های پلاگین هیبریدی و حتی الکتریکی نیز معرفی خواهند شد.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *