اوضاع کاملاً بر وفق مراد استون مارتین است!

اوضاع استون مارتین بهتر و بهتر می‌شود…
استون مارتین هر لحظه بهتر از لحظه قبلی می‌شود به گونه‌ای که اخیراً اعلام کرد فروش خود در سال 2017 افزایش یافته است.
این خودروساز در سال گذشته توانست 5117 دستگاه خودرو به فروش برساند که افزایش 58 درصدی را نشان می‌دهد. استون مارتین انتظار دارد تخمین 840 میلیون پوندی سود خود از فروش را نیز بشکند.
بنا به خبری که ماه پیش منتشر شد بیشترین سهام استون مارتین توسط سهامداران ایتالیایی و کویتی خریداری شده است. ارزش این خودروساز بریتانیایی بین 2 تا 3 میلیارد پوند تخمین زده شده است.در حال حاضر هلدینگ سرمایه‌گذاری ایتالیایی 37.5 درصد سهام استون مارتین را در اختیار داشته و سرمایه‌گذاران کویتی نیز 54.5 درصد این اسپورت‌ساز خوش‌نام را در اختیار دارند. همچنین کمپانی مادر مرسدس یعنی دایملر نیز 5 درصد سهام استون مارتین را مال خود کرده است.
مدیرعامل استون مارتین اندی پالمر می‌گوید:
ما به عملکرد بهتر از انتظارات هم در بحث مالی و هم در بحث دستیابی به اهداف DB11 و خودروهای ویژه ادامه می‌دهیم.
پالمر در سال 2014 سکان هدایت استون مارتین را به دست گرفت و برنامه بلندمدتی برای بازگرداندن موفقیت به این شرکت را ارائه داد. استون مارتین با رهبری پالمر مدل‌های DB11، ونتیج جدید و هایپرکار والکری را معرفی کرده است. مدیر اسبق نیسان همچنین به سوددهی دوباره این کمپانی که برای اولین بار از سال 2010 تاکنون اتفاق افتاد کمک کرده است.

پالمر تنها نام قابل‌اعتنایی نیست که در سال‌های اخیر به استون مارتین پیوسته است. متخصصان قوای محرکه شامل Max Szwaj و Joerg Ross نیز اخیراً از مزراتی به این کمپانی پیوسته‌اند. Matt Becker یکی از نوابغ مشغول در لوتوس نیز اواخر سال 2014 به استون مارتین پیوست. سال پیش هم راننده تست مک لارن Chris Goodwin که سابقه زیادی در این شرکت داشت به تیم پالمر ملحق شد.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *