برنامه‌های بنتلی برای گرامیداشت یک‌صدمین سالگرد تأسیس

بنتلی در سال 2019 یک صدمین سالگرد تأسیس خود را جشن خواهد گرفت و برای این کار طیف وسیعی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد را روی تمامی محصولات تولیدی در این سال بکار خواهد برد.
تمامی محصولاتی که بین ژانویه تا دسامبر سال 2019 تولید می‌شوند با ویژگی‌های الهام گرفته از نمادین‌ترین محصولات بنتلی از جمله نشان‌های ویژه، پلاک‌های منحصربه‌فرد و دیگر جزئیات شاخص عرضه خواهند شد.

موضوع مهم‌تر اینکه “مشخصات قرن” بنتلی باعث اضافه شدن نشان‌های طلای ویژه در جلو و عقب به خودروها خواهد شد. نشان‌های نصب شده روی فرمان، کلید استارت و اهرم تعویض دنده نیز از طراحی مشابهی سود خواهند برد.
پشت‌سری‌های خودروهای سال 2019 بنتلی دارای لوگوهای طلایی یک‌صد سالگی و دوخت‌های متضاد خواهند بود. رنگ طلایی یک‌صد سالگی بنتلی نیز از رنگ بکار رفته در بنتلی های وینتیج همچون 1919 EXP 2 و Brikin Blower 1929 الهام گرفته است. این خودروساز بریتانیایی می‌گوید طیف خاص رنگ طلایی مورد بحث به‌طور ویژه برای درخشش و انعکاس نور همچون جواهر ساخته شده است.

بنتلی توسط W.O. بنتلی و در سال 1919 تأسیس شد و اصل نسبتاً ساده‌ای را سرلوحه کار خود قرار داد: ساخت خودرویی و سریع که در کلاس خود بهترین باشد. اولین محصول تولیدی این شرکت در سپتامبر سال 1921 به نوئل ون رالت تحویل داده شد. این خودرو 1050 پوند قیمت داشت.
بنتلی های دهه 20 میلادی از جمله متمایزترین خودروهای دوران خود بودند و پیروزی‌های زیادی در مسابقات بروکلندز، ایندیاناپولیس و… به دست آوردند.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *