برنامه سفارشی موتور اسپورت برای فراری 488 پیستا

به دنبال معرفی جهانی فراری 488 پیستا در نمایشگاه ژنو سال جاری، این سوپرکار ایتالیایی هم‌اکنون با اولین نسخه سفارشی پدیدار شده است.
این نسخه تک و تنها که توسط برنامه تیلور انحصاری فراری ساخته شده به منظور گرامی داشت مسابقات 24 ساعته لمانز و موفقیت افرادی که با فراری برنده شده‌اند رونمایی شده است.
این خودرو که از خودروی شماره 51 رانده شده توسط الساندرو پیر گوئیدی و جیمز کالادو که عنوان رانندگان و خودروسازان سال 2017 WEC را برنده شده الهام گرفته دارای پوشش بدنه و نوارهایی به رنگ پرچم ایتالیا می‌باشد.


لوگوی این قهرمانی در بدنه دیده شده و همچنین کلمه “Pro” نیز به همراه آن وجود دارد. این کلمه بر کلاس خودروی مسابقه‌ای و همچنین شماره 51 اشاره دارد. این فراری 488 پیستای منحصربه‌فرد دارای اسپویلر عقب ویژه و ورودی‌های اطراف ساخته شده از جنس فیبر کربن است.
با باز کردن درب وارد کابینی می‌شوید که دارای پوشش آلکانترای مشکی، پلاک شناسایی منحصربه‌فرد، تریم رکاب فیبر کربنی، پرچم ایتالیا روی کناره‌های پارس تیونینگ شیفترها و صندلی‌ها و کف‌پوش‌های ساخته شده از پارچه سفارشی است.
فراری این قطعات اضافی را فقط برای مشتریانی که در برنامه‌های موتور اسپورت شرکت حضور دارند ارائه می‌کند. 488 پیستای جدید در 4 رنگ بدنه روسو کورسا، بو تور دو فرانس، نرو دیتونا و آرجنتو نوربرگ رینگ عرضه خواهد شد. خریداران همچنین می‌توانند شماره‌های مسابقه‌ای شخصی خود را نیز سفارش دهند.
پیشرانه 8 سیلندر 3.9 لیتری توربوی این هیولا تغییری نداشته است اما قدرت 720 اسبی و گشتاور 770 نیوتون متری دارد. فراری ادعا می‌کند شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت پیستا برابر با 2.85 ثانیه بوده و سقف سرعت آن بیش از 340 کیلومتر در ساعت می‌باشد.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *