بهترین و بدترین رانندگان آمریکایی!

یکی از جالب‌ترین خصوصیات آن‌ور آبی‌ها مطالعه و نظرسنجی درباره کوچک‌ترین چیزها بوده و یکی از جدیدترین مطالعه آن‌ها نیز درباره بهترین و بدترین رانندگان سال 2017 آمریکا بوده است.
بنا به گفته موسسه بیمه QuoteWizard مرگ‌ومیر مرتبط با خودرو از سال 2015 تاکنون 14 درصد افزایش یافته زیرا آمریکایی‌های بیشتری به دل جاده می‌زنند. سواری بیشتر منجر به تصادفات بیشتر شده و تخمین زده می‌شود 660 هزار نفر در روز هنگامی که پشت فرمان هستند از دستگاهی الکترونیکی استفاده می‌کنند. در سال 2015 حدود 3500 نفر به دلیل حواس‌پرتی در زمان رانندگی جان خود را از دست داده‌اند.
بنابراین اگر می‌خواهید از بهترین و بدترین رانندگان آمریکایی در سال 2017 آگاه شوید در ادامه لیست 5 ایالت برجسته از این نظر را بخوانید. موسسه بیمه QuoteWizard فاکتورهای گوناگونی از جمله تعداد تصادفات و میزان مرگ‌ومیر را در نظر گرفته است.
در ادامه لیست بهترین ایالت‌های آمریکا از نظر رانندگی را تقدیم شما عزیزان می‌کنیم.
آرکانزاس
رتبه آرکانزاس نسبت به مطالعه سال پیش یک واحد رشد داشته و هم‌اکنون به رتبه پنجم رسیده است. این ایالت عملکرد بسیار خوبی در تصادفات، سرعت‌های بالا و احضاریه‌های قانونی داشته اما میزان مرگ‌ومیر آن در اثر تصادفات بالا بوده و در کل رتبه سیزدهم را به خود اختصاص داده است.
میشیگان
میشیگان که به عنوان خانه خودروسازان آمریکایی در نظر گرفته می‌شود از طرفی وطن برخی از بهترین رانندگان این کشور نیز هست. میشیگان که رتبه چهارم سال پیش خود را حفظ کرده در همه بخش‌ها به جز رانندگی در حالت غیرعادی خوب عمل کرده است. میشیگان از نظر رانندگی در حالت غیرعادی در لیست بدترین‌ها رتبه هفتم را داشته که صعود 7 پله‌ای نسبت به سال قبل را نشان می‌دهد.
می‌سی‌سی‌پی
می‌سی‌سی‌پی که به عنوان ایالت مهمان‌نواز شناخته می‌شود نمرات خوبی در بخش تصادفات، سرعت‌های بالا، احضاریه‌های قانونی داشته و پایین‌ترین رتبه کلی مربوط به رانندگی در حالت غیرعادی را کسب کرده است. تمامی این موارد باعث شده‌اند می‌سی‌سی‌پی از نظر بهترین رانندگان آمریکا در رده سوم قرار گیرد.
فلوریدا
شاید حضور فلوریدا در این مکان کمی باعث تعجب باشد مخصوصاً اگر از شهرهای میامی یا اورلاندو در تعطیلات بازدید کرده باشید این موضوع بیشتر به چشمتان خواهد آمد. اما فلوریدا در همه بخش‌ها به جز میزان مرگ‌ومیر عملکرد خوبی داشته است؛ اما خب اگر یک توریست باشید می‌توانید پشت فرمان احساس امنیت داشته باشید.
رود آیلند
و بهترین رانندگان سال 2017 در ایالت رود آیلند حضور دارند. این ایالت در بخش‌های تصادفات، سرعت‌بالا، احضاریه‌های قانونی و میزان مرگ و بهترین بالاترین نمرات را کسب کرده است. البته رود آیلند از نظر رانندگی در حالت غیرعادی سیزدهمین ایالت بد بوده اما این موضوع عملکرد بسیار خوب در تمامی بخش‌های دیگر را تحت تأثیر قرار نداده است.
خب حالا که با بهترین ایالت‌های آمریکا در زمینه رانندگی آشنا شدید نوبت آن است که لیست بدترین رانندگان سال 2017 را نیز خدمت شما عزیزان معرفی نماییم.
واشنگتن
رانندگان این ایالت در سال پیش رتبه نهم را داشتند اما امسال با 4 رتبه تنزل از نظر عملکرد رانندگی در رتبه پنجم بدترین رانندگان ایالت‌های آمریکا قرار گرفته‌اند. میزان تصادفات میشیگانی‌ها باعث شده که رتبه بدتری نصیب این ایالت شود به گونه‌ای که در یک سال از رتبه 33 بدترین‌ها به رتبه 14 رسیده‌اند!
کارولینای جنوبی
کارولینای جنوبی از رتبه ششم سال پیش به رتبه چهارم بدترین رانندگان آمریکایی رسیده است. بنا به گفته QuoteWizard، دلیل افت عملکرد رانندگان این ایالت افزایش گزارش‌های رانندگی در حالت غیرعادی بوده است.
یوتا
مطالعه‌ای دیگر نشان می‌دهد شهر سالت لیک سیتی یوتا در زمینه بدترین رانندگان این کشور رتبه دوم را دارد. بدین ترتیب دیدن یوتا در لیست بدترین رانندگان تعجبی ندارد. رانندگان یوتا در واقع نسبت به سال گذشته پیشرفت داشته‌اند زیر سال پیش اولین رتبه را کسب کرده بودند! عملکرد تصادفات، سرعت‌بالا، رانندگی در حالت غیرعادی و احضاریه‌های قانونی یوتا در سال 2017 بهبود یافته اما میزان مرگ‌ومیر تصادفات برای چهارمین سال متوالی افزایش یافته است.
مینسوتا
با سقوط نه پله‌ای، رانندگان این ایالت از رتبه یازدهم سال پیش به رتبه دوم امسال رسیده‌اند. میزان تصادفات، سرعت‌بالا و احضاریه‌های قانونی مینسوتا در سال جاری افزایش قابل‌توجهی داشته است. یکی از دلایل این امر می‌تواند آب‌وهوای یخبندان و طوفان‌های ایالت مینستوتا باشد.
کالیفرنیا
سال پیش کالیفرنیا کار خود را با رتبه دوم بدترین‌ها به پایان رساند اما امسال توانست عنوان بدترین رانندگان سال 2017 آمریکا را به خود اختصاص دهد. کالیفرنیا همچنین 5 شهر از 10 شهری را که دارای بدترین رانندگان هستند در خود جای داده است. از جمله این شهرها می‌توان به ساکرامنتو اشاره کرد که بدترین نوع رانندگی در آمریکا را داراست.
منبع: autoguide

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *