به‌روزرسانی جی‌ام‌سی کانیون در سال 2018

پیکاپ های دوقلوی شورولت و جی ام سی به عنوان مدل سال 2014 معرفی شده‌اند و از آن زمان تاکنون تغییرات زیادی در این خودروها رخ نداده است. البته اتونیوز در خبر جدیدی ادعا کرده جی ام سی کانیون در سال جاری فیس لیفت می‌شود.
این پیکاپ میدسایز دو به‌روزرسانی چشمگیر را در طول این سال‌ها تجربه کرده است: پیشرانه 4 سیلندر 2.8 لیتری دورامکس و تریم پرچم‌دار دنالی. هنوز جزئیات زیادی از فیس لیفت جدید کانیون منتشر نشده اما به احتمال زیاد شاهد بازنگری‌های استایلی و برخی تجهیزات جدید خواهیم بود.
در این خبر همچنین گفته شده که جی ام سی سیرا 2019 در نمایشگاه خودروی آمریکای شمالی 2019 معرفی نخواهد شد. بجای این خودرو، شورولت سیلورادو 2019 به‌صورت کامل معرفی عمومی خواهد شد.
از سال 1998 تاکنون این اولین باری خواهد بود که جی ام سی و شورولت همراه با یکدیگر پیکاپ های فول سایز خود را معرفی نمی‌کنند. مدیرعامل جنرال موتورز گفته که جی ام سی به دنبال گسترده‌تر کردن جذابیت خود و ایجاد تمایز بیشتر نسبت به شورولت است. شاید سیرا و سیلورادو از نظر فنی ارتباطات زیادی با یکدیگر دارند اما طراحی این دو خودرو احتمالاً تفاوت‌های قابل‌توجهی را نشان خواهد داد.
خودروهای پیکاپ در نمایشگاه خودروی آمریکای شمالی حضوری پررنگ خواهند داشت. احتمال دارد فورد رنجر در این رویداد معرفی شود و به جنگ مستقیم جی ام سی کانیون و پسرعموی آن شورولت کلرادو برود.
توضیح: تصاویر به نسل فعلی جی ام سی کانیون 2017 تعلق دارند.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *