ب‌ام‌و در آسمان‌ها! تور ویژن iNEXT با هواپیمای بوئینگ

ب‌ام‌و با شرکت لوفت هانزا کارگو به منظور به پرواز درآوردن ویژن iNEXT در سراسر جهان همکاری کرده است. این پروژه شامل معرفی و نمایش این کانسپت در 4 شهر بزرگ در سه قاره جهان بوده و در طول 5 روز انجام خواهد شد.
بیش از 300 خبرنگار و فعال رسانه‌ای با یک فروند بوئینگ 777F به مونیخ، نیویورک، سان‌فرانسیسکو و پکن پرواز خواهند کرد. پس از فرود در شهرهای یاد شده، مهمانان ب‌ام‌و این خودرو را در رویدادی خصوصی ملاقات خواهند کرد.
بنا به گفته ب‌ام‌و، بیش از 7.5 کیلومتر کابل همراهی 78 هزار LED در 165 ماژول ویدئوی LED و 10 پروژکتور 13 هزار لومنی تهیه شده است. ایده‌ی این کار ایجاد فضایی فوق‌العاده در داخل بوئینگ 777F بوده تا همه‌ی مهمان‌ها از فضای ایجاد شده نهایت لذت را ببرند.
انتظار می‌رود مهمان‌ها 8 ساعت پس از فرود هواپیما به برنامه موردنظر برسند هرچند 4 ساعت پس از نمایش خودرو، جت بوئینگ دوباره به مقصد بعدی پرواز خواهد کرد.
مدیرعامل لوفت هانزا کارگو می‌گوید:
محصولات بصری لیاقت نمایشی بصری و فوق‌العاده را دارند. ما از اینکه با همکاری ب‌ام‌و می‌توانیم این نمایش خارق‌العاده را انجام دهیم بسیار مفتخریم.
همچنین یکی از اعضای هیئت‌مدیره ب‌ام‌و نیز درباره این رویداد منحصربه‌فرد می‌گوید:
iNEXT پیشنهاد حمل‌ونقل ما برای آینده است بنابراین نمایش این محصول برای طرفداران سراسر جهان امری منطقی جلوه می‌کند. پرواز به سراسر جهان یک روش مناسب است.
اما گفته شده ظاهر این هواپیما از طراحی کابین در نظر گرفته شده برای نمایش خودرو الهام گرفته است.
بوئینگ 777F نهم سپتامبر از فرودگاه مونیخ تیک آف خواهد کرد و پس از حضور در نیویورک، سان‌فرانسیسکو و پکن دوباره در چهاردهم سپتامبر به آشیانه خود در فرانکفورت بازخواهد گشت.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *