ب‌ام‌و M4 DTM در اندیشه شکار مرسدس AMG GT R

پس از آنکه مارکو ویتمن توانست عنوان راننده سال 2016 مسابقات DTM را کسب کند ب‌ام‌و از خودروی سفارشی DTM نسخه قهرمان رونمایی کرد. تنها 200 دستگاه از این خودرو تولید شده است.
به خاطر داشته باشید که این خودرو تنها یک M4 با رنگ چشم‌نواز و برخی قطعات سفارشی نیست. در حقیقت M4 DTM سفارشی مورد بحث در خط مستقیم بسیار توانا بوده زیرا از همان سیستم تزریق آب بکار رفته در M4 GTS سود برده و قدرت 500 اسب بخاری و گشتاور 600 نیوتون متری دارد.
بنا به گفته باواریایی ها، M4 DTM تنها در 3.8 ثانیه از سکون به سرعت 100 کیلومتر در ساعت رسیده و حداکثر سرعت آن نیز به 305 کیلومتر در ساعت می‌رسد.
اما در طرف دیگر رینگ مرسدس-ای ام جی GT R قرار دارد که قدرت و گشتاور آن از بیمر بسیار بیشتر بوده به گونه‌ای که خروجی آن به 585 اسب بخار و گشتاور آن به 700 نیوتون متر می‌رسد. این اشتوتگارتی مدعی در بحث شتاب حدود دو دهم ثانیه سریع‌تر از M4 ویژه است. اگرچه این تفاوت بسیار کوچک است اما در دنیای واقعی اوضاع می‌تواند کمی متفاوت باشد.
همچنین AMG GT R حدود 120 کیلوگرم سنگین‌تر از رقیب باواریایی خود است. خب نظر شما درباره این مسابقه درگ چیست؟ پاسخ آن را پس از مشاهده ویدئو خواهید یافت. باهم به تماشای این ویدئوی جذاب می‌نشینیم.

[دانلود ویدئو]

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *