تأیید تولید رم HD جدید در سال 2020

گروه خودروسازی فیات-کرایسلر برنامه‌های خود برای سرمایه‌گذاری بیش از یک میلیارد دلاری در تأسیسات مونتاژ وارن تراک میشیگان را اعلام کرد. این کارخانه برای تولید نسل بعدی پیکاپ های هوی دیوتی رم آماده می‌شود.
تولید این محصولات از سال 2020 آغاز خواهد شد و پیکاپ های هوی دیوتی جدید رم همراه با جیپ واگنیر و گرند واگنیر در این کارخانه روی خط تولید خواهند رفت.
اتخاذ چنین تصمیمی به این معنی است که تراک های یاد شده دیگر در تأسیسات سالتیلو تراک مکزیک تولید نخواهند شد و این کارخانه روی تولید خودروهای تجاری آینده برای توزیع جهانی تمرکز خواهد نمود.
انتظار می‌رود این حرکت باعث ایجاد 2500 شغل جدید در تأسیسات وارن شود و کمپانی می‌گوید این کار باعث خواهد شد آمریکا به عنوان منطقه تولید محصولات رم شناخته شود.
هنوز چیز زیادی درباره نسل بعدی پیکاپ های هوی دیوتی رم نمی‌دانیم اما می‌توان نیم‌نگاهی به این محصولات داشت زیرا رم 1500 جدید 2019 چند روز دیگر در نمایشگاه خودروی دیترویت 2018 رونمایی خواهد شد.
جدای از اینکه اعلام شده تولید تراک های رم از مکزیک به آمریکا منتقل می‌شود فیات-کرایسلر گفته حدود 60 هزار کارگر ساعتی و دستمزدی نیز در سه‌ماهه دوم سال جاری پاداشی 2 هزار دلاری دریافت خواهند کرد تا از تعهد آن‌ها در ادامه موفقیت کمپانی قدردانی به عمل آید.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *