تردد پروژه طلایی پورشه در اکثر کشورها قانونی نیست!

تاریخ: 06 شهریور 1397

پورشه در گردهمایی پبل بیچ از مدل کاملاً جدید 911 توربو نسل 993 با عنوان پروژه طلایی رونمایی کرد. کلمات به سختی می‌توانند میزان خوب بودن این خودرو را ادا کنند اما متأسفانه راندن آن در همه جاده‌ها به‌صورت قانونی امکان‌پذیر نخواهد بود.
مدیر فروش و بازاریابی بخش کلاسیک پورشه در مصاحبه با Jalopnik برخی دلایل عدم قانونی بودن حضور این خودرو در جاده را تشریح کرده است.
اگرچه پروژه طلایی بر پایه 993 دهه 90 میلادی بنا شده اما در واقع خودرویی مدل سال 2018 است. در واقع تنها چیزی که به این پروژه تعلق ندارد بدنه‌ای کاملاً دست‌نخورده است. فیلیپ سام تأیید می‌کند اولین مشکل همین‌جا به وجود می‌آید.
به خاطر اینکه خودروی موردبحث مدل سال 2018 است بنابراین باید قوانین آلایندگی و صدای خودروهای سال جاری را پاس کند؛ اما سام می‌گوید قطعاً هیچ راهی برای سازگار کردن یک پیشرانه 6 سیلندر هوا خنک دهه 90 با این قوانین به ویژه در اروپا وجود ندارد.

موضوع جالب اینکه پروژه طلایی پورشه می‌تواند در برخی کشورها به‌صورت آزادانه تردد کند. یکی از مجریان Jalopnik می‌گوید یکی از تجار عربستانی درباره احتمال راندن این خودرو در جاده‌ها از کارشناسان پورشه سؤال کرده است. کارشناس پورشه نیز گفته که راندن این خودرو تنها در برخی کشورها امکان‌پذیر است.

بخش اعظم طراحی پروژه طلایی پورشه از سری انحصاری 911 توربو S الهام گرفته است. این خودرو دارای رنگ بدنه زرد طلایی و برخی عناصر طلایی در کابین می‌باشد.
یکی از هواداران خوش‌شانس پورشه این شانس را خواهد داشت در حراجی RM Sotheby’s که 27 اکتبر در آتلانتا برگزار خواهد شد صاحب این پروژه طلایی شود.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *