تست گوزن و اسلالوم آئودی A7 جدید، همچون یک قهرمان!

تاریخ: 01 تیر 1397

علیرغم داشتن طول حدود 5 متری و وزن حدود 2 تنی، نسل جدید آئودی A7 2019 اسپورت بک جدید به‌طور سورپرایز کننده‌ای یک خودروی خانوادگی چابک و سرحال است.
این گفته را باور نمی‌کنید؟! خب این تست‌های پایداری انجام شده توسط km77 را تماشا بفرمایید. آن‌ها کار خود را با تست بسیار محبوب گوزن و با سرعت‌های 75، 76، 77 و 78 کیلومتر در ساعت انجام داده‌اند و پس از آن نیز شاهد تست دشوار اسلالوم هستیم.
در تست 75 کیلومتر در ساعت، نسل جدید A7 اسپورت بک عملکرد بی‌نظیری داشته و بسیار باثبات نشان داده است. همچنین بخش عقب خودرو نیز به محض قرار گرفتن فرمان در خط راست به همین راستا بازمی‌گردد. البته افزایش سرعت باعث سخت‌تر شدن شرایط شده اما به نظر نمی‌رسد که این خودرو با تغییرهای پی‌درپی جهت به دردسر افتاده باشد.
نسل جدید A7 اسپورت بک را می‌توان با 4 تنظیم سیستم تعلیق متفاوت در اختیار گرفت که شامل سیستم تعلیق فولادی مرسوم نیز می‌باشد اما گفته شده سیستم تعلیق بادی به‌روز شده که خودروی حاضر در تست نیز از آن سود می‌برد سواری چابک، سرزنده و راحت‌تری دارد.
همچنین سیستم تعلیق اسپورت سفارشی هم در دسترس است که ارتفاع خودرو را 10 میلی‌متر کاهش داده و از طرف دیگر سیستم فرمان‌پذیری چهار چرخ دینامیک هم وجود دارد که باعث می‌شود چرخ‌های عقب حداکثر تا 5 درجه بچرند.
همان‌گونه که مشاهده می‌کنید A7 در تست اسلالوم نیز فوق‌العاده ظاهر شده و همین امر نشان می‌دهد یک خودروی بزرگ خانوادگی و مدرن چگونه در بحث هندلینگ توانا ظاهر شده و البته سیر پیشرفت‌های صورت گرفته در طی نسل‌های اخیر را نیز به خوبی نشان می‌دهد.

[دانلود ویدئو]

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *