تصاویر جاسوسی بدون پوشش از فورد رنجر 2019

از آنجایی که فورد آماده عرضه پیکاپ رنجر در آمریکا می‌شود بنابراین انتظار داریم به‌روزرسانی‌های کاملاً جدیدی در طراحی بیرونی و کابین آن را شاهد باشیم. ما قبلاً نمونه‌های پیش‌تولیدی این خودرو را با پوشش‌های استتاری زیاد و جلوپنجره نازک‌تر دیده بودیم اما هم‌اکنون می‌توان مدل کاملاً آشکار و بدون پوشش آن را دید.
به لطف تصاویر منتشر شده توسط Headlightmag، طراحی رنجر جدید کاملاً آشکار شده است. این تصاویر در آسیا گرفته شده و احتمالا نشان می‌دهند که طراحی آمریکای شمالی آن انحصاری نخواهد بود و شاید در سراسر جهان از جمله برزیل نیز با همین طراحی عرضه شود.
تصاویر جدید جلوپنجره‌ای را نشان می‌دهند که نازک‌تر از مدل فعلی بوده و آنچه را که فورد “سینه فولادی” می‌نامد از دست داده است. میله‌های افقی داخل جلوپنجره نیز نازک‌تر از قبل هستند. سپر جلو نیز تغییر یافته و ورودی‌های هوای بزرگ‌تر در آن بکار رفته و البته مه شکن‌ها نیز در فضایی تیره‌تر قرار گرفته‌اند.
با نگاهی دقیق‌تر به چراغ‌های جلو می‌توان فهمید که واحدهای روز روشن LED متعلق به خودروی اورست در رنجر جدید حذف شده و چراغ‌های اصلی با پروژکتورهای LED در یکجا قرار دارند. چراغ‌های عقب نیز طرح مشابهی را دنبال کرده اما تا به اینجا تصویری از کابین منتشر نشده است.
اما فورد تنها به ایجاد تغییرات بصری بسنده نکرده بلکه زیر کاپوت نیز تغییراتی را تجربه کرده است. رنجر همان پیشرانه 2.5 لیتری بنزینی با قدرت 173 اسب بخار و پیشرانه دیزلی 2.2 لیتری با خروجی 160 اسب را حفظ می‌کند. پیشرانه 3.2 لیتری توربودیزل 200 اسبی احتمالاً جای خود را به پیشرانه دیزلی 2 لیتری جدیدی خواهد داد و به یک گیربکس 10 سرعته جدید متصل خواهد شد. انتظار می‌رود این پیشرانه قدرت حدود 205 اسب بخاری داشته باشد.انتظار می‌رود فورد رنجر جدید اواخر ماه جاری در نمایشگاه خودروی دیترویت رونمایی شود و مدل قدرتمندتر آن نیز در ماه فوریه و در تایلند دیده شود.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *