تصاویر جاسوسی نسل جدید ب‌ام‌و X6، سندرم عروسک‌های روسی!

تاریخ: 08 شهریور 1397

با معرفی نسل جدید ب‌ام‌و X5 در چند ماه پیش، باوارایی ها هم‌اکنون کارهای نهایی را روی نسل جدید برادر کوپه‌ی این شاسی‌بلند لوکس یعنی X6 انجام می‌دهند و آن را سال آینده روانه بازار خواهند کرد.
امروز ما واضح‌ترین تصاویر جاسوسی از این خودروی لوکس را برای شما تهیه کرده‌ایم. تصاویر یاد شده در آلمان گرفته شده‌اند.
حسمان می‌گوید ما با ظاهر نسل جدید X6 خیلی سورپرایز نخواهیم شد. به نظر می‌رسد “تکاملی” نام بازی بخش طراحی ب‌ام‌و بوده و X6 2020 هم از این قضیه مستثنا نیست. بهترین راه برای توصیف طراحی این خودرو، تولید یک X4 بزرگ‌تر می‌باشد.
علیرغم اینکه بدنه‌ی X6 جدید کاملاً توسط پوشش‌های استتاری مخفی شده اما با این وجود هم می‌توانیم فرم آن به ویژه در بخش عقب را ببینیم که ظریف‌تر بوده و هماهنگی بیشتر در مقایسه با مدل فعلی دارد. جدیدترین نسل X4 طبق مشاهدات ما روی برادر بزرگ‌تر خود تأثیر چشمگیری داشته است.
تنها کافی است به تصاویر X4 2019 و X6 2020 که هر دو روی کامیون حمل خودرو قرار دارند نگاه کنید تا ایده‌ای کاملاً خوب از تفاوت ابعاد و طراحی بین دو خودرو را به دست آورید.
هنوز تصاویری از کابین این شاسی‌بلند جدید منتشر نشده اما از این نظر نیز فکر نمی‌کنیم سورپرایزی جدی وجود داشته باشد. انتظار می‌رود کابین X6 جدید از شاخصه‌های X5 جدید سود ببرد. همچنین X6 جدید از نظر فضای کابین و بار بهتر از نسل فعلی عمل خواهد کرد.
اگرچه فروش ب‌ام‌و X5 2019 از پاییز سال جاری آغاز خواهد شد اما برای خرید برادر کوپه آن باید حداقل تا بهار یا تابستان سال 2019 منتظر بمانند. انتظار نداریم نسخه پرچم‌دار X6 M پیش از پایان سال آینده پدیدار شود.
پی‌نوشت: عروسک‌های روسی در سراسر دنیا مشهور هستند زیرا شباهت بسیار زیادی به یکدیگر داشته و تنها از نظر ابعاد متفاوت هستند. کارشناسان طراحی از عنوان عروسک‌های روسی به منظور طعنه زدن به طراحی‌های مشابه خودروسازان استفاده می‌کنند.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *