تصاویر نسل جدید پورشه 911 مدل 2020 بدون استتار!

تاریخ: 13 مرداد 1397

تاکنون تصاویر جاسوسی بی‌شماری از نسل آینده پورشه 911 را دیده بودیم اما هم‌اکنون می‌توانیم این خودرو را در فرم تولیدی و بدون پوشش‌های استتاری مشاهده کنیم.
این نسل از 911 که با کد 992 شناخته می‌شود بدون پوشش استتاری بوده و تقریباً مشابه همان مدلی است که اواخر سال جاری در نمایشگاه خودروی پاریس معرفی خواهد شد. همان‌گونه که انتظار می‌رفت فرم کلی خودرو مشابه نسل‌های قبلی 911 بوده اما شاخصه‌های طراحی جدیدی در آن وجود دارند که 992 را از مدل‌های قبلی متمایز می‌کند.
کار را با نمای جلو آغاز می‌کنیم که دارای سپر تکامل یافته با LED های جدید یکپارچه با ورودی‌های هواست. نسل جدید 911 همچنین دارای ورودی هوای مرکزی بزرگ‌تر و کاپوت جدید با دو خیز قابل‌توجه می باشد. چراغ‌های جلو نیز با برچسب‌ها پوشیده شده‌اند اما احتمالاً دارای طراحی آشنای پورشه با دیلایت های LED یکپارچه خواهند بود.
فرم احساساتی 911 بیشتر از قبل تکامل یافته و به نظر می‌رسد شکل کلی خودرو گردتر شده است. آینه‌های جانبی جدید و دستگیره‌های درب متفاوت این حس را تشدید می‌کنند.
طراحان پورشه بزرگ‌ترین تغییرات را در بخش عقب خودرو اعمال کرده‌اند زیرا 911 992 دارای چراغ‌های عقبی است که مشابه نمونه‌های بکار رفته در کاین، ماکان و پانامرا می باشد. همچنین یک سپر عقب جدید با جا پلاک جدید نیز در این بخش مشاهده می‌شود. ورودی‌های هوای اسپورت تر و بخش پلاستیکی بزرگ‌تر از دیگر شاخصه‌های برجسته بخش عقبی 911 جدید می‌باشند.
تغییرات طراحی نسل جدید 911 خیلی شدید نیستند اما باعث می‌شوند هویت خاص این مدل ایجاد شود. طراحان در عین ایجاد تغییرات یاد شده کاری کرده‌اند که 911 فوراً به عنوان یک خودروی اسطوره‌ای قابل‌شناسایی باشد.
خب حالا طراحی این خودرو را مشاهده کردیم اما هنوز هم جزئیات زیادی از مشخصات فنی نسل جدید 911 منتشر نشده است. هنوز چیزی رسمی نیست اما در خبرهای پیشین آمده که مدل پایه کررا از پیشرانه 6 سیلندر 3 لیتری توربو با قدرت حدود 390 اسب بخار استفاده خواهد کرد درحالی‌که مدل کررا S خروجی حدود 450 اسبی خواهد داشت.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *