تغییرات اساسی نمایندگی‌های جنسیس به خاطر افت فروش

تاریخ: 24 شهریور 1397

هیوندای به دنبال ایجاد تغییرات در برند لوکس جنسیس بوده و این کار با اورهال شبکه نمایندگی‌های این برند در آمریکا صورت خواهد گرفت.
با آغاز عرضه‌ی مدل‌های سال 2019 هیوندای شرایط جدیدی را پیش روی نمایندگی‌های جنسیس قرار خواهد داد که طبق آن انتظار می‌رود تعداد نمایندگی‌هایی که محصولات جنسیس را می‌فروشند به نصف کاهش یابد.
این خودروساز کره‌ای امیدوار است آگاهی از برند جنسیس را بهبود بخشد و تجربه‌ی خرید بهتری را به مشتریان جنسیس ارائه نماید. هیوندای درصدد است محصولات جنسیس را کاملاً جدا نموده و با این کار حاشیه‌ی سود خود را بالاتر ببرد.
هیوندای به نمایندگی‌هایی که محصولات جنسیس را می‌فروشند شرایط جدیدی را اعلام کرده که آن‌ها می‌توانند با امضای توافق‌نامه‌ای جدید همچنان به فروش محصولات جنسیس ادامه دهند و یا اینکه کمیسیون آن‌ها بر پایه‌ی عملکرد قبلی پرداخت گردد. این خودروساز در حال حاضر 850 نمایندگی در آمریکا دارد که محصولات جنسیس را می‌فروشند اما انتظار می‌رود با تغییرات صورت گرفته تعداد این نمایندگی‌ها به حدود 400 نمایندگی کاهش یابد.
تصمیم هیوندای به خاطر فروش ضعیف جنسیس در سال 2018 مربوط می‌شود. فروش این برند لوکس در ماه مارس و به خاطر اتمام موجودی انبارها به‌طور قابل‌توجهی کاهش یافت. بنا به گفته‌ی مدیر جنسیس هم‌اکنون زنجیره تأمین خودروها به کمتر از 30 روز رسیده است. در 8 ماهه‌ی اول سال جاری جنسیس فروش 8480 دستگاهی داشته که 36.4 درصد کمتر از مدت مشابه سال قبل است.
علیرغم کاهش فروش قابل‌توجه، جنسیس همچنان در بازار آمریکا حضور خواهد داشت و در سه سال آینده دو شاسی‌بلند و یک کوپه‌ی اسپورت را به همراه مدل‌های کنونی G70، G80 و G90 معرفی خواهد کرد.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *