تفکر دوباره درباره باتری خودروهای الکتریکی

یکی از سرمایه‌گذاران باتری‌های لیتیوم-یون معتقد است باتری‌های بکار رفته در خودروهای الکتریکی نیازمند بهبود قابل‌توجهی مخصوصاً به دلیل تقاضای موجود برای ناوگان خودروهای خودران الکتریکی می‌باشند.
آکیرا یوشینو در مصاحبه با بلومبرگ گفته که خودروهای موردنظر برای سرویس‌های اشتراک خودرویی بسیار بیشتر از خودروهای سنتی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.او گفت:
یک خودروی مشترک بین 10 فرد به این معنی است که آن خودرو 10 برابر بیشتر کار خواهد کرد. خودروها یک کاربرد کاملاً جدید خواهند داشت و ما باید تا زمان یافتن نوع باتری‌های مناسب و موردنیاز صبر کنیم. آینده باتری‌ها به آنچه که در آینده جامعه خودران رخ خواهد داد بستگی دارد.
آساهی کاسی بزرگ‌ترین سازنده جداساز باتری‌های جهانی در اواخر دهه 80 میلادی تولید باتری‌های لیتیوم-یونی با پلی استیلن را به عنوان آند آغاز کرد اگرچه که نهایتاً سونی در سال 1991 و با تجاری کردن این باتری‌ها برای موبایل‌ها توانست آساهی کاسی را شکست دهد.
به نظر شما آینده در دستان کدام تکنولوژی خواهد بود؟ آیا خودروهای الکتریکی خواهند توانست به مدل‌های دارای قوای محرکه سنتی غلبه کنند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *