توقف تولید DS4 و DS5 به خاطر فروش بسیار ضعیف

تاریخ: 13 خرداد 1397

برند لوکس دی اس فرانسه هر دو خودروی DS4 و DS5 را به خاطر برنامه‌های جدید به منظور افزایش فروش جهانی با محصولات جدید جایگزین می‌کند.
اتوکار می‌گوید تولید هر دو خودرو خاتمه یافته و این خودروساز فرانسوی هم‌اکنون تنها اقدام به فروش مدل‌های باقی مانده در انبار می‌کند.
سال پیش تنها 11746 دستگاه از DS 4 در سراسر اروپا فروخته شده درحالی‌که تنها 5738 دستگاه از مدل DS 5 به خانه اروپایی‌ها راه یافته است.
یکی از سخنگویان گروه پژو-سیتروئن دراین‌باره گفته است:
قبلاً هم برنامه ما خاتمه تولید این دو خودرو در سال 2018 بوده است. ما امسال یک خودروی جمع‌وجور کاملاً جدید و الکتریکی را در نمایشگاه پاریس رونمایی خواهیم کرد که در راستای برنامه‌های الکتریکی سازی ما خواهد بود.
برند لوکس پژو-سیتروئن جدیدترین برنامه تولید خود را با معرفی DS 7 کراس بک که پرچم‌دار جدید این شرکت است کلید زد.

اما مدل کامپکت الکتریکی جدیدی که به آن اشاره شد نسخه الکتریکی DS 3 کراس بک جدید است. این خودرو دومین محصول الکتریکی شده‌ی دی اس پس از مدل پلاگین هیبریدی DS 7 E-Tense لقب می‌گیرد. علاوه بر این خودروی الکتریکی، DS 3 با پیشرانه‌های بنزینی نیز عرضه می‌شود اما هیچ گزینه دیزلی در دسترس نیست. این کراس اوور ساب کامپکت به جنگ خودروهایی همچون آئودی Q2 می‌رود.
دی‌اس 7 کراس‌بکدی اس در آینده سدان پرچم‌داری را به منظور قرارگیری در جایگاهی بالاتر از 7 کراس بک عرضه خواهد کرد. این خودرو محصولاتی همچون ب ام و سری 5 را هدف قرار می‌دهد و نقش مهمی در تحقق اهداف جاه‌طلبانه شرکت و رشد در چین بازی می‌کند.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *