تولید نسل جدید توندرا، اولویت اصلی تویوتا

بازار پیکاپ ها در حال داغ شدن است زیرا شورولت و رم از نسل‌های جدید پیکاپ های فول سایز خود در نمایشگاه خودروی آمریکای شمالی 2018 رونمایی خواهند کرد.
این خودروها باید با تویوتا توندرا رقابت کنند و معاون آمریکای شمالی این شرکت اخیراً در مصاحبه با اتوگاید گفته است:
من فکر نمی‌کنم اولویت مهم‌تری از تولید نسل بعدی توندرا وجود داشته باشد.
جک هالیس در ادامه گفته که نسل فعلی این خودرو مدت‌زمان زیادی است که در بازار حضور داشته بنابراین به دنبال طراحی زیبای نسل جدید توندرا هستند.
هنوز سخنی درباره زمان معرفی این پیکاپ به میان نیامده اما توندرا فروش مناسبی داشته زیرا هر ساله حدود 117 هزار دستگاه از این خودرو تحویل مشتریان شده است. این میزان فروش به‌طور قابل‌توجهی کمی از رقبایی همچون فورد F-150 بوده اما برای برتری در برابر هم‌وطن خود یعنی نیسان تایتان کافی بوده است.
هالیس جدای از صحبت درباره توندرا گفته که تویوتا می‌خواهد بهبودهای قابل‌توجهی در تاکوما نیز ایجاد کند. این خودرو پرفروش‌ترین پیکاپ میدسایز آمریکا محسوب می‌شود. هالیس نگفته که چه انتظاری از تاکومای جدید باید داشته باشیم اما تأیید کرده مدل به‌روز آن امسال معرفی نخواهد شد.
این مدیر ارشد گفته کانسپت FT-AC که اخیراً در نمایشگاه خودروی لس‌آنجلس معرفی شد شاید در نهایت وارد خط تولید شود. همان‌گونه که هالیس می‌گوید، کانسپت یاد شده پیش‌نمایشی از FJ کروزر بوده و به دلیل بازخورد مناسبی که از مشتریان به دست آمده وارد خط تولید خواهد شد.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *