تویوتا کراون جدید اسپورت با اسانس مدلیستا

تویوتا از سدان بزرگ و کاملاً جدید کراون در نمایشگاه خودروی توکیوی چند ماه پیش به فرم کانسپت رونمایی کرد اما نسخه تولیدی آن نیز وفاداری زیادی به مدل مفهومی دارد. هم‌اکنون کراون که در چهاردهمین نسل خود قرار دارد همچنان یکی از لوکس‌ترین محصولاتی خواهد بود که توسط تویوتا ساخته می‌شود اما هنوز هم مدل پرچم‌دار این شرکت نخواهد بود زیرا این کار را مدل سنچوری انجام می‌دهد که برای سال 2018 کاملاً جدید شده است.
اما به کراون بازگردیم که ماه آینده در رویداد خودرویی توکیو حضور خواهد یافت و طیفی از ارتقاهای ظاهری را به مدد مدلیستا خواهد داشت. پیروی معرفی کمری مدلیستا ادیشن، هم اکنون زمان آن رسیده که این سدان بزرگ و لوکس نیز ظاهری گیرا اما بدون اضافه‌کاری به دست بیاورد.
تغییرات صورت گرفته در بخش جلو مشهود هستند به گونه‌ای که سپر هم اکنون جزئیات متالیک بیشتر داشته و اسپویلر لبه‌ای جدید ظاهر خشنی به خودرو بخشیده‌اند. در پروفایل جانبی برخی ورودی‌های هوای غیرواقعی بر روی گلگیرهای جلو وجود داشته و همچنین رکاب‌ها نیز بزرگ‌تر بوده و باید به رینگ‌های متفاوت و تریم متالیک اضافی روی پوشش آینه‌های جانبی اشاره کرد.

واضح‌ترین تغییرات مدلیستا در بخش عقب کراون دیده می‌شوند جایی که سپر هم اکنون دارای خروجی‌های اگزوز مربعی بوده که توسط یک دیفیوزر کاذب احاطه شده‌اند.

این خودرو 12 ژانویه سال 2018 در رویداد خودروی توکیو حضور خواهد یافت. انتظار می‌رود فروش مدل آماده تولید این خودرو از تابستان سال آینده شروع شود و احتمال دارد بهبودهای صورت گرفته توسط مدلیستا از روز اول برای خریدارانی که به دنبال تمایز بیشتر هستند ارائه گردد.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *