تکنولوژی هیبریدی ملایم در کیا اسپورتیج و سید

همانند تمامی خودروسازان کیا نیز با قوانین آلایندگی سخت‌گیرانه‌تری در اروپا روبرو شده و به همین خاطر در آینده برخی از مدل‌های الکتریکی و هیبریدی را عرضه خواهد کرد.
نسل فعلی اسپورتیج و نسل بعدی سید دو خودرویی هستند که از تکنولوژی هیبریدی ملایم 48 ولتی سود خواند برد. وونگ چول یانگ، مدیر تحقیق و توسعه هیوندای در مصاحبه با اتو اکسپرس این سخنان را گفته است.
او ادامه داده است:
در اروپا تقاضای مناسبی برای تکنولوژی هیبریدی ملایم 48 ولتی وجود دارد بنابراین ما در حال نصب این سیستم روی اسپورتیج بوده و شاسی بلندهای میدسایز و همچنین نسل جدید سید هستیم. این امر به خاطر پاس کردن قوانین آلایندگی سخت‌گیرانه‌تر است.
به نظر می‌رسد سومین نسل کیا سید حداقل در کیا آماده است زیرا اخیر بدون هیچ‌گونه پوشش استتاری در دوربین عکاسان جای گرفته است. البته این خودرو در ماه مارس در نمایشگاه خودروی ژنو 2018 به‌صورت رسمی معرفی می‌شود.
جدای از تأیید استفاده از تکنولوژی هیبریدی ملایم در اروپا گفته شده که سید 2019 از چندین پیشرانه سه و چهار سیلندر بنزینی و دیزلی استفاده خواهد کرد که اکثر آن‌ها با پسرعموی خود یعنی هیوندای i30 مشترک خواهند بود.
کیا همچنین نسخه کاملاً الکتریکی نیرو را اواخر سال جاری عرضه خواهد کرد. پیش‌نمایش این خودرو به فرم یک کانسپت در نمایشگاه CES بوده و البته انتظار می‌رود شاسی‌بلند ساب کامپکت استونیک نیز در آینده دارای نسخه تمام الکتریکی باشد.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *