تیزر نسل جدید ولوو S60

تاریخ: 28 خرداد 1397

پله به پله، روز به روز و ساعت به ساعت شاهد تکمیل شدن پازل پیچیده نسل جدید ولوو S60 هستیم! این خودروسازی سوئدی که هم‌اکنون زیر چتر حمایتی جیلی چین قرار دارد روی الماس سدان های خود یعنی نسخه مهندسی شده توسط پولستار تمرکز کرده است. این خودرو در جایگاهی بالاتر از نسخه R-Design با پیشرانه T8 قرار خواهد گرفت.
جدیدترین تیزر منتشر شده از نمای جلوی S60 به ما اجازه می‌دهد تا نگاهی دقیق به جلوپنجره‌ای داشته باشیم که بدون هیچ‌گونه تعجبی در دیگر مدل‌های ولوو نیز بکار رفته است. تصاویر تیزری قبلی این خودرو جلوپنجره‌ای را نشان داده‌اند که دارای لوگوی پولستار به منظور تأکید بیشتر روی نسخه پرچم‌دار بودن S60 بوده است.
همچنین این خودرو رنگ قرمز داشته و تمامی این‌ها به خاطر این است که نسخه مهندسی شده توسط پولستار کمی قوی‌تر خواهد بود و از برخی اصلاحات بصری نیز بهره مند می‌شود. نسخه پرچم‌دار ولوو S60 همچنین از برخی ویژگی‌های پولستار 1 کوپه سود خواهد برد و دارای دیگر تغییرات سخت‌افزاری به منظور توجیه بهای بیشتر در مقایسه با نسخه‌های استاندارد خواهد بود.

انتظارها برای معرفی این خودرو تقریباً به پایان رسانده و تنها چند روز تا رونمایی رسمی از ولوو S60 فاصله ‌داریم. نیازی به گفتن نیست که در سریع‌ترین زمان ممکن اخبار و مشخصات این خودرو را خدمت شما عزیزان تقدیم خواهیم کرد.

پس از عرضه S60 ولوو پیش از پایان دهه میلادی جاری مدل V40 را احتمالاً با بدنه‌ای استیشن معرفی خواهد کرد. شاید مدل‌های بیشتری از سری 60 را که توسط پولستار مهندسی شده است تا سال 2020 ببینیم.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *