تیزر هایپرکار الکتریکی جدید ریماک

طوفانی در راه است…تنها چند ماه به آغاز نمایشگاه خودروی ژنو 2018 باقی مانده و ریماک تصمیم گرفته تا تیزر جدیدی از هایپرکار الکتریکی جدید خود منتشر کند. این خودروی بدون نام که جانشینی برای هایپرکار کانسپت وان محسوب می‌شود طبق انتظارات قدرتمندتر خواهد بود و ریماک قول داده که این خودرو یک تغییر دهنده واقعی بازی خواهد بود.
تیزر جدید چیز زیادی را ارائه نمی‌کند. این ویدئوی کوتاه در پیج فیس‌بوک ریماک آپلود شده و در آن شاهد موزیک دنس، نورپردازی زیاد و کپشن “وقتی می‌توانید بازی را تغییر دهید چرا با قوانین بازی کنید” هستیم.
در میان سایه‌ها شما به سختی می‌توانید برخی از جزئیات این هایپرکار را ببینید که به نظر طراحی کاملاً متفاوتی نسبت به کانسپت وان دارد. جدای از دو تیزر منتشر شده ریماک هیچ‌چیزی درباره هایپرکار جدیدش نگفته است. پیش از این می‌دانستیم که قدرت آن بیش از خروجی 1224 اسبی کانسپت وان خواهد بود و حتی قادر خواهد بود با پرفورمنس تسلا رودستر جدید رقابت نماید.
هایپرکار مورد بحث ظاهراً چندین سال است که در حال توسعه بوده است. تقریباً همزمان با ارائه این خودرو 5 فروشگاه جدید ریماک نیز در آمریکا آغاز به کار می‌کنند. منهتن موتورکارز همین الان تنها فروشگاه ریماک در آمریکا می‌باشد. فروشگاه‌های جدید هم مدل کانسپت وان کوپه و هم این هایپرکار جدید بدون نام را ارائه خواهند نمود.
خودروی جدید ریماک به طور کامل در نمایشگاه خودروی ژنو 2018 که به‌صورت رسمی از هشتم مارس آغاز بکار می‌کند رونمایی خواهد شد.

[دانلود ویدئو]

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *