تیونینگ رنجروور ولار توسط لوما دیزاین

لوما دیزاین جدیدترین برنامه سفارشی‌سازی خود را که برای رنجروور ولار تدارک دیده شده معرفی کرده است.
این شاسی‌بلند بریتانیایی که در جایگاهی مابین اووک و رنجروور اسپورت قرار می‌گیرد دارای قوس چرخ‌های پهن‌تر بوده و پهنای کلی آن 100 میلی‌متر بیشتر شده است.
این تیونر می‌گوید ظاهر پهن‌تر ولار با سپر جلوی جدید، اسپویلر یکپارچه و اسپلیتر هوای نوینی تکمیل شده که باعث می‌شود شاخصه‌های آئرودینامیکی ولار ارتقا یابد. از دیگر تغییرات ظاهری ولار می‌توان به جلوپنجره بازنگری شده و ورودی هوای روی کاپوت اشاره کرد.
رنجروور ولار لوما دیزاین همچنین دارای تیغه‌های افقی در رکاب‌های جانبی و همچنین اسپویلر نصب شده روی سقفی است که بنا به گفته تیونر باعث کاهش درگ می‌شود. همچنین دیفیوزر یکپارچه پشتی نیز توسط چهار خروجی اگزوز احاطه شده است.
گزینه‌های متعددی برای رینگ‌های 22 یا 23 وجود داشته و همچنین لاستیک‌های میشلین و کانتیننتال را می‌توان برای ولار سفارشی برگزید.
لوما دیزاین تنها به ایجاد تغییرات در بدنه اکتفا نکرده بلکه در کابین نیز شاهد اضافه شدن غربیلک فرمان اسپورت، پارس تیونینگ‌های آلومینیومی و کف‌پوش‌های خاص مزین به لوگوی لوما هستیم.
لوما دیزاین تریم کربن را نیز ارائه می‌کند که شامل پانل‌های درب جلو و عقب، جلوپنجره، لبه اسپویلر، بال‌های جلو، پانل‌های کاپوت، پوشش آینه‌های جانبی، لبه اسپویلر عقب و دیفیوزر است که همگی از متریال سبک وزن ساخته شده‌اند.
قطعاً در آینده نزدیک از لوما و رنجروور ولار سفارشی آن بیشتر خواهیم شنید زیرا آن‌ها در حال حاضر سیستم اگزوز اسپورتی را آماده می‌کنند و همچنین برنامه‌هایی برای افزایش قدرت پیشرانه‌های بنزینی و دیزلی ولار دارند.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *