تیونینگ فوق‌العاده ب‌ام‌و X6 توسط تاپ کار

تاریخ: 11 بهمن 1396

شاسی بلندهای کوپه را دوست داشته باشیم یا نه اما باید اذعان کنیم که این خودروها بازار خوبی داشته و ب‌ام‌و نیز آغاز کننده این کلاس خودرویی عجیب بوده و هم‌اکنون سه مدل X2، X4 و X6 را عرضه می‌کند. این خودروها اگرچه سرها را به سمت خود برمی‌گردانند اما ضرورتاً روشی خوب برای جذب خریدار نیستند زیرا بسیاری از مردم از زمان عرضه شاسی بلندهای کوپه جدید انتقاداتی را به آن‌ها داشته‌اند.
یکی از برجسته‌ترین و البته بزرگ‌ترین شاسی بلندهای کوپه ب‌ام‌و مثال بارزی از این رویه بوده و تیونرها نیز توجه بیشتری به X6 نشان داده‌اند. یکی از این تیونرها شرکت روسی تاپ کار است که کار خود را با نسخه سفیدرنگ استاندارد آغاز کرده و آن را با بدنه پهن دست‌پخت لوما دیزاین و رنگ بدنه آمتیست متالیک برگرفته از محصولات پورشه ترکیب کرده و نمونه‌ای فوق‌العاده را آماده کرده است.
متخصصان تاپ کار محدودیت‌ها را کنار گذاشته و رینگ‌های کارخانه‌ای را با نمونه‌های عظیم 22 اینچی جایگزین کرده است. همچنین اسپویلرهای اضافی نیز در جلو و عقب این خودرو نصب شده است. پشت X6 پذیرای چهار خروجی اگزوز مشابه شورولت کوروت بوده اما خروجی‌های بیرونی سیستم اگزوز همانند هوندا سیویک تایپ R کمی بزرگ‌تر هستند.

همچنین برخی موارد را نمی‌توانیم ببینیم زیرا زیر رنگ بنفش بدنه قطعات فیبر کربنی بکار رفته و البته قدرت پیشرانه 8 سیلندر 4.4 لیتری بای توربوی X6 M افزایش یافته است. تاپ کار قدرت 750 اسب بخاری و گشتاور 980 نیوتون متری را به دست آورده که باعث شده حداکثر شتاب شاسی‌بلند کوپه‌ی ب‌ام‌و به بیش از 300 کیلومتر در ساعت برسد. بدین ترتیب X6 M تاپ کار سرعت و شتابی در حد لامبورگینی اوروس که اولین سوپر شاسی‌بلند جهان نامیده می‌شود دارد.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *