جانشین احتمالی ریکاردو در ردبول کیست؟

تاریخ: 26 مرداد 1397

دنیل ریکاردو با پیوستن به تیم رنو در فصل آینده فرمول 1 نشان داد که تأثیری بسیار قوی روی چشم‌انداز این مسابقات بسیار پرطرفدار داشته زیرا دیگر رانندگان شاید مجبور شوند در آینده به تیم‌های جدیدی ملحق شوند.
برای مثال کارلوس ساینز را در نظر بگیرید که هم‌اکنون با تیم تورو روسو قرارداد دارد اما به‌طور قرضی در رنو رانندگی می‌کند. ساینز هم‌اکنون مجبور است این تیم را ترک کند زیرا ریکاردو در سال 2019 برای این تیم رانندگی خواهد کرد و دیگر هم‌تیمی ریکاردو در رنو نیکو هاکنبرگ خواهد بود.
اگرچه شاید برخی افراد فکر کنند که درهای ردبول برای پیوستن ساینز به این تیم باز است اما خبر جدیدی که منتشر شده نشان می‌دهد راننده فعلی تیم تورو روسو پیر گاسلی احتمالاً فصل آینده جایگزین ریکاردو در ردبول خواهد بود. همچنین ظاهراً ساینز علاقه‌ای به بازگشت به تیم تورو روسو ندارد.
به همین دلیل است که شایعاتی درباره پیوستن ساینز به تیم مک لارن در سال آینده و جایگزینی با فرناندو آلونسو به گوش می‌رسد. همان‌طور که می‌دانید آلونسو اعلام کرد دیگر در فرمول 1 و لااقل در فصل 2019 حضور نخواهد داشت. شاید هم او ردبول را ترجیح می‌دهد؟ اما در حال حاضر خبرها همگی حاکی از هم‌تیمی شدن مکس ورشتاپن با پیر گاسلی در فصل آینده دارند.
گازلی در مقایسه با هم‌تیمی خود در تیم روسو یعنی برندون هارتلی کاملاً برتر عمل کرده و 26 امتیاز کسب کرده است درحالی‌که هارتلی تنها 2 امتیاز دارد.
این راننده جوان فرانسوی یکی از امیدهای آینده‌ای فرمول 1 بوده و به همراه راننده جوان تیم سائوبر چارلز لکرک و راننده فورس ایندیا استبان اوکن سه‌گانه‌ی درخشانی را نوید می‌دهند. اگر جفت ورشتاپن-گاسلی جور شود باید منتظر لحظات جذابی در فرمول 1 باشیم…

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *