جذاب‌ترین خودروهای مسابقه‌ای ب‌ام‌و در سیاتل

تاریخ: 27 اردیبهشت 1397

شاید شمال غرب اقیانوس آرام برای طرفداران خودروهای کلاسیک یک بهشت واقعی نباشد اما این منطقه در تابستان سال جاری میزبان برخی نمایشگاه‌های فوق‌العاده جذاب است.
جدیدترین رویداد برگزار شده در این منطقه گردهمایی کلکسیونی از خودروهای مسابقه‌ای BMW در سیاتل است. این رویداد به مدد شاخه آمریکای ب‌ام‌و، کلوپ ب‌ام‌و آمریکا و شرکت اتوموتیو تراست آمریکا برگزار شده است. در این رویداد فوق‌العاده شاهد برخی از خودروهای اسطوره‌ای باواریایی ها هستیم.
این خودروها شامل مدل‌های متنوعی از 328 رودستر سال 1937 گرفته تا M6 GTLM 2017 را در بر می گیرند؛ و بین آن‌ها شاهد حضور برخی خودروهای فرمول 1، تورینگ‌ها، خودروهای مسابقه‌ای اسپورت و حتی محصولات رالی هستیم. خودروهایی همچون 700 RS 1961، 3.0 CSL گروه 2 و ب‌ام‌و 2000 رالف شوماخر تنها بخشی از گنجینه ارزشمند ب‌ام‌و در این نمایشگاه هستند.
در کل 16 خودرو در نمایشگاه خودروهای مسابقه‌ای BMW حضور دارند که شامل 1800 TI/SA، 320 توربو ایمسا گروه 5، مارس 812 فرمول 2 و M1/C، 635i، M3، M3 GTS-3، سوپرکار M5، 320i سوپر تورینگ، M3 GT ایمسا و Z4 GTLM می‌باشد.
شما این خودروها را می‌توانید در موزه خودروی آمریکا که در تاکومای واشنگتن قرار دارد مشاهده کنید. این موزه یکی از بهترین موزه‌های خودرویی دنیا بوده و از جمله تاپ ترین موزه‌های منطقه سیاتل محسوب می‌شود.
مدیر بخش کلاسیک ب‌ام‌و آمریکا می‌گوید:
ب‌ام‌و شرکتی با قدمت بیش از 100 سال بوده و دارای طیف وسیعی از خودروهای مسابقه‌ای است. این خودروها به واقع نشان دهنده روح خلاقیت و مهندسی ب‌ام‌و می‌باشند. ما خوشحالیم که 8 نمونه از بهترین خودروهای مسابقه‌ای کلکسیونی خود را در معرض دید عموم گذاشته‌ایم.
کلوپ ب‌ام‌و آمریکا نیز در حال آماده شدن برای افتتاح نمایشگاهی دیگر به منظور گرامی داشت پنجاهمین سالگرد تولید ب‌ام‌و 2002 نمادین می‌باشد.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *