جزئیات کامل و گالری جدید پورشه 718 کیمن و باکستر GTS

تا زمانی که پورشه نسخه‌های GT4 مدل‌های 718 را معرفی نکرده باشد نسخه جدید GTS اسپورت ترین مدل از باکستر و کیمن خواهد بود.

این خودروساز آلمانی جزئیات و گالری جدید نسخه‌های GTS محصولات اسپورت پیشرانه وسط خود را منتشر کرده و هم‌اکنون می‌توانیم تفاوت‌های این نسخه با مدل‌های استاندارد S را با دقت بیشتری ببینیم.
پورشه مجرای ورودی هوای مربوط به پیشرانه 4 سیلندر 2.5 لیتری توربو را دوباره توسعه داده و توربوشارژری با هندسه توربین متغیر را بکار برده است. همچنین کمپرسور بزرگ‌تری که فشار بیشتری دارد باعث بهبود عملکرد این مدل‌ها شده است. بجای حداکثر فشار 1.1 بار در مدل‌های 718 S، مدل جدید GTS هم‌اکنون قادر به ایجاد فشار 1.3 بار می‌باشد.
حداکثر خروجی پیشرانه این مدل به 361 اسب بخار می‌رسد که 15 واحد بیشتر از قدرت پیشرانه نسخه‌های عادی 718 S بوده و گشتاور 430 نیوتون متری نیز با گیربکس PDK سفارشی به چرخ‌ها منتقل می‌شود. البته گشتاور پیشرانه در زمان همراهی با گیربکس 6 سرعته دستی استاندارد به 420 نیوتون متر می‌رسد.
مدل‌های جدید پورشه 718 GTS به‌صورت استاندارد با پکیج اسپورت کرونو عرضه می‌شوند. این مدل‌ها در زمان استفاده از گیربکس PDK شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت 4.1 ثانیه‌ای خواهند داشت که یک‌دهم ثانیه سریع‌تر از مدل‌های S بوده و البته مدل‌های مجهز به گیربکس دستی شتاب 4.6 ثانیه‌ای را ثبت می‌کنند. سقف سرعت هر دو مدل به 290 کیلومتر در ساعت می‌رسد.
شاسی 718 GTS حدود 10 میلی‌متر کم ارتفاع‌تر از نسخه‌های S بوده و به‌صورت استاندارد دارای سیستم مدیریت سیستم تعلیق فعال پورشه و همچنین دیفرانسیل لغزش محدود مکانیکی با هدایت گشتاوری می‌باشد. سیستم اگزوز اسپورت با خروجی‌های مشکی نیز به‌صورت استاندارد نصب شده‌اند. پورشه حتی آپشن شاسی اسپورت با 20 میلی‌متر ارتفاع کمتر را نیز ارائه می‌کند.
این خودروساز آلمانی می‌گوید این نسخه‌ها در نوربرگ رینگ لپ تایم 7 دقیقه و 40 ثانیه‌ای ثبت می‌کنند که 2 ثانیه سریع‌تر از 718 کیمن S و 13 ثانیه سریع‌تر از نسل قبلی کیمن GTS می‌باشد.

هر دو مدل 718 باکستر و کیمن GTS از نظر بصری تفاوت‌هایی با نسخه‌های S دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به رینگ‌های 20 اینچی کررا S و همچنین چراغ‌های جلو و عقب تیره‌تر اشاره کرد. همچنین نباید از نشان‌های مشکی GTS غافل شد.

پورشه قبلاً پیش‌فروش این مدل‌ها را در اروپا آغاز کرده و پیش‌فروش آن‌ها در آمریکا نیز از ماه مارس آغاز خواهد شد.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *