جنسیس به جرگه سوپر اسپورت سازان می‌پیوندد!

به نظر می‌رسد برند کره‌ای جنسیس هیچ محدودیتی را پیش روی خود نمی‌بیند زیرا ظاهراً در حال کار بر روی پروژه سوپر اسپورت جدیدی هستند که بنا به گفته آن‌ها باعث چالش فراری و پورشه خواهد شد!
حداقل ازنظر پرفورمنس و حتی طراحی ظاهری این‌گونه خواهد بود زیرا محصولات پورشه و فراری یکی از بهترین‌های دنیا بوده و برای قد علم کردن روبروی آن‌ها باید بسیار حساب شده عمل نمود.
N 2025 Vision Gran Turismo Conceptاین اطلاعات توسط مدیر طراحی و معاون تحقیق و توسعه هیوندای و در خلال برگزاری نمایشگاه CES لاس‌وگاس تأیید شده‌اند.مدیر طراحی این شرکت گفته است:
ما قطعاً آن را انجام خواهیم داد. من هفته آینده این پروژه را مشاهده خواهم کرد. نمی‌توانم اطلاعات زیادی به شما بدهم اما قطعاً آن را خواهیم ساخت. ما تکنولوژی خودران را در تمامی محصولات بکار نخواهیم برد.
N 2025 Vision Gran Turismo Conceptباور بر این است سوپر اسپورت الهام‌بخش جنسیس با بازوی N هیوندای در ارتباط خواهد بود. معاون تحقیق و توسعه شرکت به این نکته اشاره کرده که احتمالاً این خودرو توسط بخش پرفورمنس و تحت نظارت دقیق آلبرت بیرمن که مدیر اسبق M ب‌ام‌و بوده ساخته خواهد شد.
Hyundai N 2025 Vision Gran Turismo conceptاین مدیر ارشد اضافه می‌کند:
ما به این پروژه بسیار علاقه‌مند هستیم و من دوست دارم آن را کلید بزنیم. در این زمان به چنین خودرویی نیاز داریم. خودروی ما توسط کارکنان بخش N ساخته خواهد شد اما در جایگاهی بالاتر قرار خواهد گرفت… این خودرو بسیار پرفورمنس خواهد بود. یک خودروی جدی.
این پروژه احتمالاً در سال‌های آینده به بار خواهد نشست و محصولی با استایل بدنه دو درب خواهد بود که نیروی خود را از یک پیشرانه احتراق داخلی کوچک می‌گیرد و البته پیشرانه‌های الکتریکی نیز کمک‌حال آن خواهند بود.
Hyundai N 2025 Vision Gran Turismoهمچنین طراحی آن نیز حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت زیرا مدیر طراحی هیوندای قبلاً در طراحی لامبورگینی دیابلو و گالاردو دست داشته است.
N 2025 Vision Gran Turismo Conceptاما مدیری که مستقیماً به مدیر طراحی شرکت گزارش خواهد داد الکساندر سلیپانف است که احتمالاً حالا او را می‌شناسید زیرا در طراحی بوگاتی شیرون به طراحان کمک کرده است.
توضیح: تصاویر به هیوندای N 2025 ویژن گرن توریسمو تعلق دارند.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *