جنگ 1200 اسبی‌ها! لامبورگینی اوراکان در برابر نیسان GT-R

اگر شما دو خودروی 1200 اسب بخاری نظیر لامبورگینی اوراکان توربوی تیون شده و نیسان GT-R را که می‌توانند مسافت 400 متر را در کمتر 10 ثانیه طی کنند روبروی همدیگر قرار دهید شاید بخواهید این مسابقه را تا مسافت 800 متر هم ادامه دهید تا ببینید کدام خودرو در ادامه بهتر عمل می‌کند.
هر دو مدل یاد شده توسط Gosha Turbo Tech تیون شده‌اند و نتیجه کار ایستادن 1200 اسب در هر طرف می‌باشد. از آنجایی که اوراکان و GT-R مجهز به سیستم چهار چرخ محرک هستند بنابراین مسابقه آن‌ها کاملاً جالب توجه بوده و همانند تمامی درگ های  Unlim 500+ این مسابقه نیز در روسیه برگزار شده است.
اوراکان در حالت کارخانه‌ای مزیت وزن قابل ملاحظه‌ای داشته که روی کاغذ می‌تواند آن را جلوتر بیندازد. البته این تا زمانی است که ندانیم تمامی تجهیزات غیرضروری GT-R حذف شده‌اند. البته در ظاهر خبری از این موضوع نیست.
شایان ذکر است این مسابقه بیش از یک برنده داشته و هر دو خودرو می‌توانند مسافت 400 متر را در 9 ثانیه طی کنند.
دو رقیب مورد بحث همچنین مسافت 800 متر را در کمتر از 15 ثانیه طی می‌کنند اما تا آن مسافت یکی از دو خودرو حدود 1 ثانیه کاملاً از دیگر جلوتر می‌افتد و سرعت آن 34 کیلومتر در ساعت بیشتر نشان می‌دهد. تنها یک راه برای فهمیدن برنده وجود دارد: تماشای ویدئوی زیر!

[دانلود ویدئو]

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *