جیلی امگرند GSe، پاسخ چینی به کراس‌اوورهای الکتریکی!

خودروسازان غربی تنها شرکت‌های نیستند که در بازار محصولات الکتریکی حضور دارند زیرا برخی از بزرگ‌ترین خودروسازان چینی نیز همین کار را انجام می‌دهند.
پس از معرفی چندین محصول جدید در چند ماه گذشته، جیلی از نسخه الکتریکی شده کراس اوور امگرند GS رونمایی کرد. این خودروی الکتریکی که امگرند GSe نام دارد از نهم ژوئن در چین عرضه می‌شود و انتظار می‌رود قیمت پایه آن پس از کسر مشوق‌های دولتی حدود 17135 دلار باشد.
از نظر بصری این خودرو تقریباً مشابه برادر سنتی خود بوده اما GSe دارای برخی تفاوت‌های ظریف نیز می‌باشد. این تفاوت‌ها اکثراً در بخش جلو مشهود بوده و در آن می‌توانیم جلوپنجره بسته جدید به همراه سپر متفاوت را مشاهده کنیم.
رسانه‌های محلی می‌گویند این کراس اوور از واحد الکتریکی 160 اسب بخاری به همراه مجموعه باتری لیتیوم-یونی استفاده می‌کند. این مجموعه باتری وزن 380 کیلوگرمی داشته و محدوده حرکتی 350 کیلومتری ایجاد می‌کند. البته با سرعت 60 کیلومتر در ساعت می‌توان 460 کیلومتر با امگرند GSe حرکت کرد.

بسته به مبلغ پرداختی، این کراس اوور بدون آلایندگی می‌تواند به چراغ‌های جلوی LED، سانروف پانورامیک، سیستم تصفیه هوا، شارژ بی‌سیم و کنترل صوتی مجهز باشد.
مشتریان می‌توانند از بین 5 رنگ بدنه آبی، قرمز، نارنجی، طلایی و کریستال یخی یکی را انتخاب کنند.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *