حضور اشکودا فابیای به‌روز شده در ژنو

نسل جدید فولکس‌واگن پولو چند ماه پیش و سئات ایبیزای جدید نیز بهار سال گذشته معرفی شده‌اند؛ اما پسرعموی این دو خودرو یعنی اشکودا فابیا از سال 2014 تاکنون به‌روزرسانی چشمگیری نداشته و به نظر این خودروساز هم‌اکنون زمان مناسبی برای ایجاد تغییرات در فابیاست.
بخش چکی فولکس‌واگن در حال آماده شدن برای رونمایی از فابیای جدید در نمایشگاه خودروی ژنو بوده و با انتظار تیزر جدید از این خودرو به استقبال از فابیای به‌روز شده می‌رود.
Skoda Fabia 2017این هاچبک تر و تازه به جای آنکه نسلی کاملاً جدید باشد خودرویی به‌روز شده به شمار می‌رود و در آن شاهد چراغ‌های جلو و عقب LED خواهیم بود؛ اما به نظر می‌رسد بدنه خودرو نیز دارای خطوط تیزتری نسبت به مدل قبلی می‌باشد.
اشکودا به این نکته اشاره کرده که از زمان عرضه اولین نسل فابیا در سال 1999 تاکنون بیش از 4 میلیون دستگاه از آن به فروش رفت و نسل سوم و فعلی این خودرو سهم بیش از نیم میلیون دستگاهی از مجموع آمار فروش این خودرو را به خود اختصاص داده است.
با معرفی اشکودا فابیای به‌روز شده در چند ماه آینده، دستور کار بعدی گروه فولکس‌واگن رونمایی از نسل جدید آئودی A1 خواهد بود.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *