حضور مک لارن 720S در سالن پیرایش MSO!

تاریخ: 24 مرداد 1397

پس از پیش‌نمایشی که در نمایشگاه ژنو سال جاری صورت گرفت، بخش خودروهای سفارشی مک لارن یا همان MSO از دو نسخه سفارشی و جدید 720S پرده‌برداری کرد.
این دو خودرو که 720S پاسیفیک و تراک نام دارند از همان سبد محصولات مدل ولوسیتی هستند. مک لارن 720S ولوسیتی یاد شده در نمایشگاه ژنو سال پیش حضور پیدا کرده بود.
مدیر بخش MSO آقای انصار علی می‌گوید:
مک لارن 720S یک خودروی استثنایی از هر جنبه‌ای بوده اما همیشه راه‌هایی برای شخصی‌سازی و خلاقیت بیشتر وجود داشته و همین جاست که MSO وارد میدان می‌شود. دو نسخه جدید 720S مهر تأیید دیگری بر آن است که MSO می‌تواند از هر نظری پاسخگوی نیازها و دید مشتریان باشند.

اولین مدل یاد شده توسط مک لارن منچستر سفارش داده شده و دارای رنگ بدنه سفید است. این رنگ سفارشی از خودروهای فرمول 1 مک لارن در دهه 80 میلادی الهام گرفته شده است. بخش ظاهری خودرو دارای جزئیات دست‌ساز روی کاپوت، درب‌ها، پانل‌های سه‌چهارم عقب بوده و همچنین باید به ترمز هوایی مشکی و همچنین رنگ فرمول 1 نارنجی تاراکو اشاره کنیم که روی بخش خارجی رینگ‌ها بکار رفته است.

تمامی قطعات بیرونی و داخلی خودرو دارای فینیش ساتین بوده درحالی‌که در کابین نیز از تریم آلکانترا جت بلک با دوخت‌های نارنجی مک لارن سود برده شده است.

720S پاسیفیک تِم

این خودرو سفارش مک لارن گلاسکو بوده و از بزرگ‌ترین و عمیق‌ترین اقیانوس دنیا الهام گرفته است. رنگ بدنه‌ی آبی که در خودروهای فرمول 1 کنونی مک لارن هم بکار رفته از ویژگی‌های شاخص 720S پاسیفیک بوده و ورودی‌های هوای روی درب نیز رنگ آبی تیره‌تر استوریل را دارد.
دیگر ویژگی‌ها عبارت‌اند از قطعات فیبر کربنی بکار رفته در سقف، اسپلیتر جلو، ورودی‌های هوا، پوشش آینه‌های جانبی، دیفیوزر عقب، سپر عقب و پوشش پیشرانه.
داخل مک لارن 720S پاسیفیک شاهد عناصر و دوخت‌های متضاد آبی‌رنگ و نوار آبی روی غربیلک فرمان خواهید بود.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *