خودروهای مفهومی لکسس در گردهمایی مونتری

تاریخ: 02 شهریور 1397

لکسس در حال معرفی دو خودروی مفهومی در هفته خودرویی مونتری است اما خیلی هیجان‌زده نشوید زیرا این دو خودرو نسخه‌های سفارشی شده از محصولات کنونی ژاپنی‌ها هستند. کانسپت لکسس LC اینسپیریشن بر پایه مدل LC 500 ساخته شده و با رنگ بدنه زرد Flare معرفی شده است. این رنگ را در نسخه یلو ادیشن LC بازار اروپا هم دیده‌ایم.
درست همانند نسخه سفارشی یاد شده، این مدل تک و خاص از رینگ‌های 21 اینچی بزرگ استفاده کرده اما طراحی آن‌ها جدید بوده و رنگ‌آمیزی مشکی دارند. لکسس طرح تیره مشابهی را روی سقف فیبر کربنی و اسپویلر فعال عقب بکار برده است.

عناصر زردرنگ ظاهری در هماهنگی کامل با کابین هستند به گونه‌ای که روی درب‌ها عناصری از جنس آلکانترا و دوخت‌های جذاب زردرنگ بکار رفته است. تکمیل کننده تغییرات این خودرو دوخت‌های زردرنگ برای پشت آمپرها، کنسول مرکزی و جعبه‌داشبورد است.
اما کانسپت دیگر لکسس این خودرو کراس اوور کوچک UX است که شبیه مدل معرفی شده در نمایشگاه سما است. این خودروی سفارشی توسط Clark Ishihara ساخته شده و بر پایه مدل UX 250h خلق شده است. روف راک نصب شده روی این خودروی مفهومی می‌تواند دوچرخه فیب کربنی لکسس اف اسپورت را که در زمان خاتمه تولید سوپرکار LFA معرفی شده بود نگه دارد.

این کراس اوور کوچک دارای برخی تغییرات اضافی دیگر همچون رینگ‌های سفارشی ووسن می‌باشد. همچنین یک سیستم اگزوز اسپورت به همراه اسپویلر جلو به منظور ایجاد ظاهری اسپورت‌تر در این کراس اوور نصب شده‌اند.

لکسس UX 2019 تاکنون در آمریکا عرضه نشده اما چند ماه دیگر وارد این بازار خودرویی مهم خواهد شد.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *