خونی تازه در رگ‌های جیپ رنگید 2019 اروپا

تاریخ: 17 خرداد 1397

پس از انتشار تصویری تیزری از نسخه فیس لیفت رنگید 2019 سرانجام این خودرو به‌صورت رسمی در موتورشوی تورینو معرفی شد. به یاد داشته باشید که این خودرو نسخه اروپایی رنگید بوده هرچند انتظار می‌رود نسخه آمریکایی این کراس اوور دوست‌داشتنی نیز همان به‌روزرسانی‌های برادر اروپایی خود را به همراه داشته باشد.
خب چه چیزهایی تغییر کرده‌اند؟ چراغ‌های جلو ظاهر مدرن‌تری داشته و سپر جلو نیز با استفاده از ورودی‌های جدید به‌روز شده است. همچنین چراغ‌های جانبی روی گلگیرهای جلو قرار داشته و البته بجای رنگ نارنجی از رنگ سفید بهره‌مند شده‌اند. ذکر این نکته هم بد نیست که تصاویر منتشر شده به نسخه فول لیمیتد متعلق هستند بنابراین نمونه‌های پایه‌تر به این اندازه لذت‌بخش نخواهند بود.
در نمای عقب نیز شاهد به‌روزرسانی چراغ‌های مربعی هستیم. مرکز این چراغ‌ها هم‌اکنون رنگ سفید را به خود گرفته و شکل X نیز به ‌جای رنگ سفید قرمز رنگ است. در کل رنگید در این بخش نیز مدرن‌تر شده است.
جیپ هنوز علاقه‌ای به نمایش کابین رنگید 2019 نداشته بنابراین مجبوریم چند هفته‌ای را منتظر بمانیم. این خودرو زمانی که وارد بازار اروپا شود از پیشرانه 3 سیلندر 1 لیتری جدید با قدرت 120 اسب بخار استفاده خواهد کرد. اگر این قدرت را کافی نمی‌دانید می‌توانید از پیشرانه 4 سیلندر 1.3 لیتری با خروجی‌های 150 و 180 اسب بخار نیز استفاده کنید.
منتظر اخبار بیشتر از کراس اوور دوست‌داشتنی جیپ در هفته‌های آینده باشید.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *