درگ ب‌ام‌و X3، جیپ رانگلر و هامر H2!

هر زمان که در پارس تیونینگ شاهد مقایسه خودروهایی کمی متفاوت بوده‌ایم سریعاً خوانندگان تیزبین این را به ما گوشزد کرده‌اند. مردم دوست ندارند مقایسه خودروهای متفاوت را ببینند حتی اگر این مقایسه‌ها جالب و هیجان‌انگیز باشند. این دسته از افراد قطعاً چنین مسابقه درگی را نیز دوست نخواهند داشت زیرا سه خودرویی با یکدیگر شاخ به شاخ شده‌اند که قطعاً هیچ‌ وجه تشابهی ندارند. در این ویدئو شاهد مسابقه درگ ب‌ام‌و X3، جیپ رانگلر 2018 جدید و هامر H2 سالخورده هستیم.
واقعاً وجه اشتراکی بین این خودروها دیده نمی‌شود. تنها تشابه آن‌ها این حقیقت است که نیروی پیشرانه به تمامی چرخ‌ها منتقل می‌شود. جدای از این، هر یک دارای دنیایی متفاوت هستند.
ب‌ام‌و X3 کاملاً جدید بوده و پیشرانه 4 سیلندر 2 لیتری توربوی آن به یک گیربکس 8 سرعته اتوماتیک و سیستم چهار چرخ محرک xDrive متصل شده است. پیشرانه یاد شده قدرت 248 اسب بخاری داشته و در این مقایسه کم توان‌ترین خودرو لقب را به X3 می‌دهد.
اما در سوی دیگر دو آمریکایی بسیار معروف قرار دارند. رانگلر پیشرانه 6 سیلندر 3.6 لیتری 285 اسب بخاری داشته که آن هم از طریق یک گیربکس 8 سرعته استاندارد با تمامی چرخ‌ها منتقل می‌شود. هامر H2 از قلب تپنده 8 سیلندر 6 لیتری وورتک با خروجی حدود 400 اسب بخار سود می‌برد. صادقانه باید گفت هامر بسیار قدیمی است اما هیچ‌کسی به این موضوع اهمیتی نمی‌دهد. اگرچه جیپ استارت بدی در خط مستقیم داشته اما برتری خود را بر هامر دیکته می‌کند.
خب پس رانگلر باید در مقابل ب‌ام‌و X3 قرار بگیرد. این دو خودرو مسابقه‌ای شانه‌به‌شانه دارند. در پایان خط مستقیم این BMW است که سریع‌تر بوده و به آسانی برنده می‌شود. خب با کمترین میزان قدرت و گشتاور، بیمر با فاصله زیادی سریع‌ترین خودروی این درگ است. فکر می‌کنیم اسب‌های باواریایی قوی‌تر از اسب‌های آمریکایی هستند!

[دانلود ویدئو]

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *