درگ جگوار I-Pace و تسلا مدل X

آیا اینکه یک جگوار الکتریکی می‌تواند تسلا مدل X را شکست دهد حقیقت دارد؟ خب اگر مدل ضعیف‌تری از محصول تسلا را که در اولین مسابقه از نوع X 75D بوده انتخاب کنید این خبر حقیقت خواهد داشت اما اگر نسخه قوی‌تری از تسلا مدل X در برابر جگوار قد علم کند چگونه خواهد بود؟
پیش از این جگوار در تیزرهای تبلیغی این مدل خود، شکست رقیب را به آسانی نشان می‌داد. در این مسابقه ما جگوار I-Pace را در برابر نسخه‌های گوناگون تسلا مدل X قرار داده‌ایم. در ویدئوی یاد شده گفته می‌شود که این اولین درگ تمام الکتریکی بوده و می‌خواهیم بدانیم که بهترین رقیب ممکن برای جگوار کدام خودرو است. I-Pace اولین شاسی بلند الکتریکی تاریخ جگوار بوده و البته دو رقیب سرسخت یعنی تسلا مدل X 100D و P100D را پیش روی خود می‌بیند.
اما چرا دو رقیب؟ خب مدل 100D از نظر قیمت و قدرت به I-Pace نزدیک بوده اما خب چرا قوی‌ترین نسخه تسلا را با این خودرو مقایسه نکنیم؟ ما این کار را انجام داده‌ایم!
این شاسی بلندهای الکتریکی در سه چالش سخت حضور داشته‌اند که شامل درگ، رولینگ و ترمز می‌باشد.
ذکر این نکته مهم است که هیچ‌کدام از این خودروهای الکتریکی به عنوان خودروهای بسیار سریع در نظر گرفته نمی‌شوند. در واقع هم تسلا مدل X و هم جگوار I-Pace کم و بیش به عنوان خودروهای خانوادگی در نظر گرفته می‌شوند. هر دو خودرو فضای زیادی برای سرنشینان داشته و البته از تکنولوژی‌های زیادی سود می‌برند. همچنین نباید با آن‌ها زیاد به فکر آفرود بود.
خب نظر شما چیست؟ کدام خودرو عملکرد بهتری دارد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

[دانلود ویدئو]

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *