دگرگونی عظیم لکسس LC 500 توسط لیبرتی واک

زمانی که لکسس از نسخه تولیدی LC کوپه رونمایی کرد افراد زیادی انگشت به دهان ماندند زیرا این خودرو وفاداری زیادی به کانسپت LF-LC که در نمایشگاه دیترویت 2012 به نمایش درآمده است نشان می‌دهد.
هم‌اکنون دست زدن به چنین طراحی پیچیده‌ای کار آسانی نیست اما لیبرتی واک به این آسانی‌ها دست بردار نیست! کیت بدنه جدید این تیونر که برای هر دو مدل LC 500 و LC 500h در دسترس است از پلاستیک تقویت شده با فیبر کربن ساخته شده و هزینه‌ای بین 13380 تا 19440 دلار دارد.
خب با این مبلغ شما به چیزی دست می‌یابید؟ خب در آغاز باید گفت گلگیرهای برجسته و حجیمی که می‌بینید امضای خاص لیبرتی واک بوده و از دیگر قطعات نصب شده می‌توان به لبه جلو، رکاب‌های جانبی، دیفیوزر عقب گیرا و بال نصب شده روی لبه‌ی صندوق اشاره کرد.

گرافیک خاص بدنه به همراه خروجی‌های اگزوز تکمیل کننده کار لیبرتی واک هستند. همچنین این خودرو را می‌توان رینگ‌های افترمارکتی سفارش داد. البته نباید از سیستم تعلیق بادی نیز غافل شد که در کل هزینه 7900 دلاری را به خریدار تحمیل می‌کند.

شکی وجود ندارد که این تغییرات باعث تمایز لکسس LC 500 لیبرتی واک شده‌اند اما آیا می‌توان آن را نسبت به نمونه کارخانه‌ای بهتر دانست؟ نظرات خود را در این باره با ما در میان بگذارید.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *