راندن خودروی اسپورت بهتر از بوسیدن!

فورد مطمئن است که راندن یک خودروی اسپورت بهترین راه برای ایجاد نشاط در زندگی می‌باشد. این همان تحقیق جدیدی است که توسط فورد انجام شده است. البته مطالعه مورد بحث با یکی از محبوب‌ترین خودروهای این شرکت صورت گرفته است.
خودروی یاد شده اساساً یک فوکوس RS سفارشی است که مجهز به تکنولوژی هوش مصنوعی پوشیدنی بوده تا احساسات راننده در زمان روبرو شدن با این خودرو را به ما نشان دهند. بنا به نتایج به دست آمده، راندن یک خودروی اسپورت احساسی‌تر از تشویق تیم فوتبال مورد علاقه، تماشا کردن گیم آو ترونز و حتی بوسیدن فرد مورد علاقه می‌باشد! فورد می‌گوید تنها سوار شدن به رولر کاستر است که هیجان بیشتری را به فرد تزریق می‌کند.
دکتر هری ویچل که دستی در فیزیولوژی دارد با اشاره به نتایج مطالعه می‌گوید:
شاید رولر کاستر برای هیجان سریع مناسب باشد اما استفاده همه‌روزه از آن جالب نیست. این مطالعه نشان می‌دهد که راندن خودرویی پرفورمنس چگونه می‌تواند بخش ارزشمندی از زندگی روتین روزمره باشد.
شرکت‌کنندگان در این مطالعه شانس کافی برای نشستن پشت فرمان فوکوس RS، فوکوس ST و یا موستانگ را داشته و به‌طور متوسط 2.1 بار لحظات بسیار هیجان‌انگیز را در خلال تست خود تجربه کرده‌اند. در مقام مقایسه باید گفت این افراد در رولر کاستر 3 بار، در سفر برای خرید 1.7 بار و در تماشای گیم آو ترونز 1.5 بار لحظه هیجان‌انگیز فوق‌العاده داشته‌اند. در زمان رقص سالسا، خوردن شام عالی و یا یک بوسه عاشقانه هیچ احساس فوق‌العاده‌ای ثبت نشده است!
دکتر مارسل ماتیسن محقق فورد اروپا می‌گوید:
فکر می‌کنیم رانندگی می‌تواند تجربه‌ای احساسی و لذت‌بخش باشد. تحقیق جدید فورد باعث می‌شود ما به‌سوی جاده‌های ایمن‌تر و رانندگی بهتر حرکت کنیم.
خب حالا نظرتان درباره خودروهای الکتریکی و خودران چیست؟!

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *