رم 1500 لارامی لانگ‌هورن، باکلاس پیکاپ‌ها!

تاریخ: 09 بهمن 1396

گروه خودروسازی فیات-کرایسلر در نمایشگاه خودروی دیترویت 2018 از خودروی جدید رم 1500 مدل 2019 پرده‌برداری کرد. طیف مدل‌های ارائه شده با ارائه نسخه لارامی لانگ هورن ادیشن گسترش یافته است.
لارامی لانگ هورن با جلوپنجره منحصربه‌فرد خود که توسط چراغ‌های LED استاندارد احاطه شده از سایر نسخه‌ها متمایز می‌شود. این پیکاپ همچنین دارای بدنه‌ای دو رنگ و رینگ‌های آلیاژی 20 یا 22 اینچی می‌باشد.
طراحی ظاهری این خودرو ظاهراً لوکس بودن خود را فریاد نمی‌زند اما در کابین داستان دیگری برقرار است. داخل کابین رم لارامی Longhorn دارای پوشش چرم لوکسی بوده که تقریباً روی هر بخشی از جمله صندلی‌ها، کنسول مرکزی و داشبورد را پوشانده است. با نگاهی دقیق‌تر می‌توان استفاده از تریم چوب، عناصر کرومی ساتین و دوخت‌های متضاد روی صندلی را مشاهده کرد. این خودرو همچنین دارای نشان نیکل برس خورده روی کنسول مرکزی و برند Longhorn است که روی درب داشبورد کار شده است.
از دیگر ویژگی‌های قابل‌توجه کابین این پیکاپ لوکس می‌توان به نورپردازی زیبا و صندلی‌های گرم/سرد شونده عقب (برای اولین بار در این کلاس) اشاره کرد. تکمیل کننده کار نیز هات اسپات 4G وای فای و سیستم اطلاعات سرگرمی Uconnect با صفحه‌نمایش 12 اینچی می‌باشد.

رم اشاره‌ای به مشخصات فنی لارامی نکرده اما نسخه استاندارد را می‌توان با پیشرانه‌های 6 سیلندر 3.6 لیتری 305 اسب بخاری یا 8 سیلندر 5.7 لیتری هِمی 395 اسبی سفارش داد. هر دو پیشرانه به یک گیربکس 8 سرعته اتوماتیک متصل می‌شوند و همچنین به‌صورت سفارشی می‌توان از سیستم چهار چرخ محرک سود برد.

2019 Ram 1500 Laramie Longhorn – Centerstack

2019 Ram 1500 Laramie Longhorn – Gauge Cluster Detail

رئیس برند رم آقای مایک مانلی در بیانیه‌ای گفته است:
نسل جدید رم 1500 لارامی لانگ هورن2019 پیکاپی لوکس است که نیازهای خریداران را که شامل استحکام، دوام، تکنولوژی و راندمان می‌باشد پوشش داده است. به هر چیزی که نگاه کرده و هر چیزی را که لمس کنید شاهد جزئیات درجه‌یک از جمله سطوح چوبی و صندلی‌های کاملاً چرم خواهید بود.

[دانلود ویدئو]

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *