رنجروور اووک در برابر غول سرعت‌گیرها!

رنجروور اووک خودرویی حدود 6 ساله بوده اما هنوز هم یکی از پرفروش‌ترین شاسی بلندهای لوکس کامپکت محسوب می‌شود. با فروش بیش از 110 هزار دستگاهی در سراسر جهان، سال 2016 یکی از بهترین سال‌ها برای تاریخ این خودرو بوده و امسال نیز این خودرو عملکرد کاملاً قدرتمندی داشته است. در کل بیش از 600 هزار دستگاه از این خودرو تاکنون مونتاژ شده است.
بی‌شک بخشی از موفقیت اووک به خاطر تبلیغات هدفمند و هوشمندانه این خودروساز بریتانیایی بوده است. اووک کامپکت هم‌اکنون آماده ورود به مدل سال جدید خود بوده و لندروور ویدئوی جدیدی را تدارک دیده است.
در کانال یوتیوب این شرکت بیش از 3.5 میلیون بازدید ثبت شده است. این ویدئوی تجاری روبرو شدن اووک با سرعت‌گیر بسیار بزرگی را نشان می‌دهد که در حقیقت “غول همه دست‌اندازها” محسوب می‌شود. این رمپ فلزی بزرگ که توسط برنامه ریزان شهری نصب شده بی‌شک مانعی بزرگ برای اکثر خودروها محسوب می‌شود.
طبیعتاً رنجروور اووک معدود خودرویی است که می‌تواند از این سد عبور کند و ثابت کند که چیزی بیشتر از یک شاسی‌بلند لوکس است. لندروور به سادگی می‌گوید اووک “در طبیعت متولد شده” اما برای استفاده در شهر تطبیق یافته است.
اووک به‌صورت استاندارد از سیستم پاسخ سطح لندروور استفاده می‌کند که پاسخ پارس تیونینگ گاز، توزیع قدرت و تنظیمات سیستم تعلیق را بنا به شرایط تنظیم کرده تا حداکثر کشش ایجاد گردد. از دیگر تجهیزات این خودرو می‌توان به کنترل پایداری الکترونیکی، کنترل پایداری لغزش، کنترل کشش و کنترل فرود از تپه سفارشی اشاره کرد. همچنین با پرداخت مبلغ بیشتر می‌توان سیستم چهار چرخ محرک را انتخاب نمود.
در سال 2014 فیس لیفتی روی اووک اعمال شد و سیستم چهار چرخ محرک آن بهبود یافت و جایگزین سیستم نسل قبل IV هالدکس شد. طراحی جدید این سیستم فعال بوده و بسته به کشش قدرت را به هر دو اکسل می‌فرستد.
بهای رنجروور اووک در آمریکا از 41800 دلار آغاز می‌شود.

[دانلود ویدئو]

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *