رندرهای جالب و متنوع از سوزوکی جیمنی جدید

تاریخ: 02 تیر 1397

به سختی می‌توان در برابر فرم جعبه مانند و جالب سوزوکی جیمنی بی‌تفاوت بود. این آفرود ریزه‌میزه دوست دارد شما را به هر جایی ببرد؛ اما اگر شما خواهان فضای بیشتر برای حمل افراد و اسباب و وسایل قدبلندتر باشید چه‌کار خواهید کرد؟ تا این لحظه شانس با شما یار نیست اما یکی از مشهورترین طراحان دیجیتالی دنیای خودرو یعنی X-Tomi Design رندرهایی از این نسخه‌های بالقوه را منتشر کرده است.
جیمنی در حال حاضر تنها به‌صورت شاسی‌بلند دو درب در دسترس است و اگرچه ظاهر آن فوق‌العاده می‌باشد اما وجود دو درب بیشتر فرصت‌های بیشتری برای افرادی ایجاد خواهد کرد که می‌خواهند افراد بیشتری را در عقب حمل کنند. این رندر 4 درب همچنین باعث افزایش طول خودرو شده و مزیت‌های آن شامل فضای بار بیشتر نیز می‌باشد.
البته ابعاد بزرگ‌تر شاید نیازمند قوای محرکه قوی‌تری نیز باشد. جیمنی جدید در ژاپن با یک پیشرانه 660 سی‌سی و 1.5 لیتری عرضه می‌شود. شاید این پیشرانه‌ها برای حمل افراد و اسباب و وسایل بیشتر کافی نباشند.
این طراح دنیای خودرو یک رندر دیگر نیز از جیمنی به فرم پیکاپ تراک منتشر کرده است. این جیمنی دیجیتالی طرح تک کابین داشته و اگرچه فضای سرنشینان را محدود می‌کند اما از طرف دیگر می‌توان وسایل و بارهای بیشتری را حمل کرد.
پیش از این طرحی از جیمنی با سقف نرم نیز منتشر شده بود که آن را برای گشت‌وگذار در آب‌وهوای مطبوع خودرویی عالی می‌ساخت.
در گذشته نسخه‌های سقف نرم و پیکاپ جیمنی عرضه شده اما تصاویر جاسوسی نسل جدید این خودرو هیچ نشانه‌ای از احیای این نسخه‌ها نداشته‌اند. زمان زیادی از عرضه نسل گذشته این خودرو می‌گذرد و بنابراین سوزوکی زمان زیادی برای توسعه نسخه‌های گوناگون جیمنی داشته است.
ممکن است سوزوکی حتی فرم‌های بدنه بیشتری را نیز در آینده معرفی کند. این خودروساز ژاپنی مراسم رونمایی عجیبی برای شاسی‌بلند کوچک خود دارد زیرا قبلاً تصاویر و جزئیات ابتدایی قوای محرکه جیمنی در بازار ژاپن را منتشر کرده است.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *