رندر مجازی هوندا Insight تایپ R کانسپت

زمانی که درب‌های نمایشگاه خودروی دیترویت 2018 در چند روز آینده به روی عموم مردم باز شوند هوندا پروتوتایپ جدید Insight را به نمایش خواهد گذاشت که گفته می‌شود پیش‌نمایشی کاملاً نزدیک به نسخه تولیدی بوده و فروش آن نیز چند ماه آینده آغاز خواهد شد. البته چیزی که هوندا ارائه نخواهد کرد نسخه داغ‌تر تایپ R خواهد بود اما خب ما رندر مجازی از آن را به تصویر کشیده‌ایم.
این رندر به طرز سورپرایز کننده‌ای زیبا از کار درآمده و در آن شاهد ویژگی‌های جدیدی همچون گلگیرهای جدید، رینگ‌های بزرگ‌تر با لاستیک‌های پرفورمنس، ترمزهای بزرگ‌تر، جزئیات مشکی مخصوصاً در جلوپنجره و پوشش آینه‌ها و البته بال عقب بزرگ هستیم. لوگوی تایپ R را نیز می‌توان در جلوپنجره هم دید درحالی‌که جزئیات قرمز خاص هوندا را نیز می‌توان در دیفیوزر جلو و رکاب‌های جانبی مشاهده نمود.
Honda Insight Prototypeشایان ذکر است احتمال ساخت نسخه قوی‌تر از Insight بسیار کم است اما دوست داریم آن را ببینیم… مهندسان هوندا از نظر تئوری می‌توانند قوای محرکه هیبریدی را برای سدانی پرفورمنس در نظر بگیرند؛ اما اکنون مجبوریم با نسخه استاندارد آن سر کنیم.

Honda Insight Prototype

Honda Insight Prototype

پروتوتایپ Insight که در چند روز آینده معرفی خواهد شد جزئیات زیادی از نسخه تولیدی را به نمایش خواهد گذاشت. این سدان که بر مبنای سیویک ساخته شده بی‌شک فاقد جزئیاتی همچون رینگ‌های 19 اینچی خواهد بود اما فرم و ساختار کلی آن می‌تواند از مدل مفهومی به نسخه تولیدی راه یابد.

Honda Insight Prototype

Honda Insight Prototype

Honda Insight Prototype

ویژگی‌هایی همچون چراغ‌های LED، نمای جلو و عقب و پشت آمپرهای کاملاً دیجیتالی در مدل تولیدی وجود خواهند داشت. صفحه لمسی 8 اینچی و تکنولوژی ایمنی فعال هوندا نیز در Insight تولیدی به چشم خواهند خورد و البته فضای صندوق‌عقب این خودرو نیز تقریباً به اندازه سدان سیویک عادی خواهد بود.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *