رولزرویس فانتوم با طعم منصوری!

بیش از یک دهه است که منصوری از کیت بدنه خود برای رولزرویس فانتوم رونمایی کرده و تا به امروز، این کیت یکی از نادرترین نسخه‌هایی است که روی یک محصول لوکس دیده می‌شود.
این نمونه که در آمستردام هلند رؤیت شده به سختی در فضای پارک در نظر گرفته شده جای گرفته است. البته شما که نمی‌خواهید چنین خودروی حجیم با رینگ‌های مشکی بزرگ را در مکانی عمومی پارک کنید، این‌طور نیست؟
از جمله واضح‌ترین تفاوت‌های این خودرو با نمونه‌ی استاندارد کارخانه‌ای رنگ مشکی مات و پوشش آینه‌های نقره‌ای مات است اما تفاوت‌ها تنها به همین‌جا ختم نمی‌شوند.
برای آغاز باید گفت کیت بدنه سفارشی منصوری از اسپویلر جلو با چراغ‌های روز روشن LED، نوارهای جلوپنجره طویل‌تر، رکاب‌های سفارشی خاص با دور آلومینیومی، اسپویلر روی لبه صندوق، سپر عقب جدید و رینگ‌های مشکی یاد شده تکمیل می‌شود.داخل کابین این رولزرویس فانتوم سفارشی می‌توان پوشش چرمی مشکی به همراه ‌تریم نقره‌ای را دید.
منصوری همچنین پیشرانه 12 سیلندر فانتوم را دست‌کاری کرده و قدرت 500 اسب بخاری و گشتاور 780 نیوتون متری را از آن گرفته است. نظر شما درباره این کیت چیست؟ کارهای منصوری را می‌پسندید؟

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *